23 Nisan kutlu olsun

23 Nisan kutlu olsun
Ulu Önder Atatürk'ün çocukları hediye edeceği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, bugün tüm yurtta coşkuyla kutlanacak. Pazar günü ve Ramazan Bayramı'na rastlaması nedeniyle bugün başlayan bayram kutlamaları haftası geneline de yayılacak.

Özel Telegram Yatırım Grubumuz Borsa DEHA'ya katılımınız için linkimiz;

Türkiye Büyük Millet Meclisi 'nin (TBMM) açılışının 103'üncü yılı, her yıl olduğu gibi bu sene de renkli görüntülere sahne olacak. Bu yıl 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı'nın hem Ramazan Bayramı'na hem okulların ara tatiline hem de pazar gününe denk gelmesi nedeniyle okullarda kutlama programları değişti. İl ve ilçe milli eğitim müdürlükleri tarafından resmi programlar bugün uygulanırken, okulların bir kısmı kendi 23 Nisan kutlamalarını yarın ve sonrasına erteledi.

TÜM HAFTA SÜRECEK

İstanbul'da resmi tören bugün Atatürk Kültür Merkezi'nde (AKM) düzenlenecek. Ankara'da da bugün yapılacak törenlerin yanı sıra tüm hafta boyunca 23 Nisan coşkusu yaşanacak. İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Konak'ta Cumhuriyet Meydanı'nda resmi tören düzenlerken, ilçelerde belirlenen okullarda ve meydanlarda kutlamalar yapılacak.

ÇADIRKENTLERE ÖZEL

Bayramın hüzünlü geçtiği deprem bölgesinde ise çadırkentlerde çocuklar için etkinlikler düzenlenecek, depremin ardından eğitime devam eden okullarda kutlamalar bugün yapılacak. Depremin merkezi Kahramanmaraş'ta ise, il milli eğitim müdürlüğü tarafından lunaparkta 12.00'da başlayacak çocuklara özel 23 Nisan programı hazırlandı. Yarın da ülke çapında tüm okulların açılmasıyla birlikte her okul kendi programını uygulayacak.


 Ekonomi,Borsa ve Finans piyasalarını bizden izleyin,bir adım önde olun.

BORSASANS.COM

Hafta içinde güncel yorumlarımız için bizi Sosyal Medya üzerinden takip edebilirsiniz.

Instagram'da; BORSA SEANS ( https://www.instagram.com/borsaseanscom )

Facebook'ta; BORSA TREND ( https://www.facebook.com/groups/borsatrend.1 )
BORSA SEANS ( https://www.facebook.com/groups/1286784951478515 )

Twitter'da; BORSA SEANS ( https://twitter.com/seans_borsa )
BORSA TREND (https://twitter.com/borsatrend_onur)

0 Yorum

YORUM EKLE