Analist Michael Van De Poppe, Yükseliş Beklediği Kripto Paraları Açıkladı!

Analist Michael Van De Poppe, Yükseliş Beklediği Kripto Paraları Açıkladı!

Kripto para analisti ve trader Michaël van de Poppe, yükseliş beklediği beş kripto para birimini takipçileri ile paylaştı.


Polkadot (DOT)


Yayımladığı yeni bir videoda Van de Poppe, Polkadot’un (DOT) ağır bir direnç alanını ortadan kaldırırsa güçlü bir ralliyi ateşleyebileceğini belirtti.
29 dolar seviyesini kırdığında, burada çok ağır olacak. USDT grafiğine baktığımızda, 29 dolarlık bu direnç, örneğin, aynı LUNA gibi bu seviyeyi kıran ve aşmaya başlayan Solana (SOL) ile çok karşılaştırılabilir. 21 dolar ve 18 dolar civarında birikime devam ediyorum.

Cosmos (ATOM)


Trader’ın listesindeki bir diğer kripto para, geliştiricilere veri alışverişi yapabilen farklı blockchain oluşturmada yardımcı olmayı ve merkezi olmayan bir Blockchain İnterneti oluşturmayı amaçlayan bir platform olan Cosmos (ATOM). Van de Poppe’ye göre Cosmos, kritik destek seviyesi olan 16 doları tutmayı başarırsa, yükseliş trendini yeniden başlatabilir.
USDT çiftine baktığımızda, izlememiz gereken birkaç seviye olduğu açık. İlki, burada 16 dolar civarında yeniden test ediliyor. Bunu tutabilirsek harika olur. İkincisi, 12 dolar civarında bakacağım.

Tezos(XTZ)


Popüler analistin listesindeki sıradaki kripto para akıllı sözleşmeler platformu Tezos. Van de Poppe’ye göre, XTZ/BTC paritesi 0,00011 BTC’lik direnci kırarsa yüzde 70’in üzerinde yükselerek 0,00019 BTC’ye yükselebilir.
Tezos’un devam ettiğini görebiliriz. 0,0000087 BTC veye 4,11 dolar civarı sahip olduğumuz seviyeler. Yani burada sahip olduğumuz tüm blok. Tezos’ta bir pozisyon almak istersen bakacağım yer orası.


Synthetix (SNX)


Merkezsiz finans platformu Synthetix’e gelince, kripto para stratejisti, kilit bir seviyenin üzerinde kalırsa Bitcoin’e (SNX/BTC) karşı değerinin iki katına çıkabileceğini tahmin ediyor.
Bir tür yatay ticarete sahipsek, 0,00021 BTC ve 9,91 dolar seviyeleri bakmak istediğimiz yerler. Bitcoin çiftinde buradan neredeyse 2x olan aralıkları hedefleyebilirsiniz.
Van de Poppe’nin SNX/BTC için hedefleri, şu anda 16,99 dolar değerinde olan 0,00036 BTC ve 0,00042 BTC veya 19,83 dolar.

Chainlink (LINK)


Analistin radarındaki son kripto para, Bitcoin çiftinde merkezi olmayan Oracle platformu Chainlink (LINK/BTC). Van de Poppe’ye göre, LINK/BTC bir yükseliş trendini ateşleyebilmeden önce bir düşüş görebilir.
0,00045 BTC ve 21.24 dolar seviyeleri ilgilenmem gereken yerler. Bu seviyeyi kaybedersek, burada hala test edilmemiş olan 0.00041 BTC (19.36dolar) civarında bir destek daha var.
Van de Poppe, LINK/BTC çiftinin 0,00041 BTC’ye dokunursa ve 0,00045’i destek olarak geri alırsa dibe vurabileceğine inandığının da altını çiziyor.

0 Yorum

YORUM EKLE