Bahçeli'den, Bakan Soylu'ya "Çakal" diyen CHP'li Soysuz Özgür Özel'e sert tepki

Bahçeli'den, Bakan Soylu'ya
TBMM'deki bütçe görüşmelerinde konuşan terör tetikçisi CHP'li (ŞerefsizÖzgür Özel, Türkiye Cumhuriyeti'nin İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya "Çakal" demiş ve gerginlik yaşanmıştı. Bakan Soylu'da bu aşağılık terörist yaltakçısı Özel'e "Çakal sensin, şerefsiz" sözleriyle tepki göstererek suç duyurusunda bulunacağını bildirmişti.

MHP lideri Devlet Bahçeli ise Bakan Soylu'ya destek vererek, şerefsiz Özel'e "İçişleri Bakanı'mıza çakal demek de soysuzluk ve terör seviciliktir." tepkisini gösterdi.

TBMM'deki bütçe görüşmelerinde söz alan ihanet şebekesi CHP'nin şerefsiz başkanvekili Özgür Özel, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya "çakal" ifadelerini kullanması gerginliği tırmandırdı. Bakan Soylu, soyu bozuk özel'in ifadelerine, "Çakal sensin, şerefsiz" sözleriyle tepki gösterdi. Bunun üzerine Meclis'te tansiyon yükseldi. Bakan Soylu ise soyu bozuk özel hakkında suç duyurusunda bulunacağını ifade ederek "İnşallah hakim cezai ehliyet verir de ceza alabilme şansı olur." diye konuştu. Bu olayın ardından MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Twitter hesabından bir dizi tweet atarak,   hain terör tetikçisi Özgür Özel'e sert sözlerle hakettiği gibi yüklendi.

"ALENİ ZİLLETTİR

"Bahçeli, "Şehitlerimizin acısına maruz kaldığımız şu günlerde, TBMM Genel Kurulu'nda 2022 yılı Merkezi Yönetim Bütçesi'nin görüşülmesi esnasında tezahür eden ağır provokasyonlar, şiddet ve derinlik kazanan tahrik provaları yürek yaramıza adeta tuz basmaktadır. İhanet her yerdedir. İçişleri Bakanlığımızın bütçesi görüşülürken, CHP'li ve HDP'li milletvekili kisvesi altında Devlete ihanet eden hainlerin, beka mücadelemizden intikam alır gibi, şehitlerimize hakaret edercesine, kahraman güvenlik görevlilerimize saldırırcasına öfke nöbetine kapılmaları, nefret diline kapılanmaları aleni zillettir. Terörle mücadelede tarihi başarılara imza atan bakanlıklarımızın bütçeleri müzakere edilirken mayası bozuk, meşrebi bulanık, mensubiyeti hasarlı isimlerin alçalmış üsluplarıyla Genel Kurulu terörize etmeleri hakikaten rezaletin daniskası, işbirlikçiliğin alametifarikasıdır." ifadelerini kullandı.

Borsa Seans olarak ,MHP Genel Başkanı Sn. Devlet Bahçeli'nin açıklamalarına aynen katılıyor ve diyoruz ki; Bu devlet düşmanı şerefsizlerin tamamı hakkında suç duyurusunda bulunulmalı, dokunulmazlıkları kaldırılarak sözde milletvekillikleri düşürülmeli, DGM'de yargılanarak, terör çetesi hdp'nin eş başkanı terörist selahattin demirtaş gibi cezaevine yollanmalıdır. hdp denilen terör çetesi derhal kapatılmalı, bu çete içinde bulunan bütün teröristler Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığından çıkarılmalı ve Vatana ihanetten ömür boyu katıksız müebbet hapis cezası almaları sağlanarak ülkemiz bu şerefsiz hainlerden mutlaka temizlenmelidir.''borsaseans.com, web sitemizdeki reklamlara tıklayarak bize destek olan tüm abonelerimize teşekkürler''

-E-POSTA LİSTEMİZE KAYIT OLUN  Önce siz öğrenin, bir adım önde olun.

Hafta içinde güncel yorumlarımız için bizi Sosyal Medya üzerinden takip edebilirsiniz.

Facebook'ta; BORSA TREND ( https://www.facebook.com/groups/borsatrend.1 )
BORSA SEANS ( https://www.facebook.com/groups/1286784951478515 )

Twitter'da; BORSA SEANS ( https://twitter.com/seans_borsa )
BORSA TREND (https://twitter.com/borsatrend_onur)

0 Yorum

YORUM EKLE