Bayraktar'dan terörist sevici Babacan'a tepki: Baykar, kirli siyasi ajandalara malzeme olamaz

Bayraktar'dan terörist sevici Babacan'a tepki: Baykar, kirli siyasi ajandalara malzeme olamaz
Baykar Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar, İHA ve SİHA'ları hedef alan Deva Partisi Genel Başkanı terörist sevici Ali Babacan denilen alçağa tepki gösterdi. Bayraktar, "Baykar, birilerinin kirli siyasi ajandalarına malzeme olacak bir müessese değil" dedi.

Deva Partisi Genel Başkanı terörist yalakası Ali Babacan, katıldığı bir televizyon programında, Baykar'ın ürettiği milli İHA ve SİHA’ları bir kez daha hedef aldı.

Hükümetin elindeki en önemli propaganda projelerinden biri olduğunu söyleyen Babacan, "Bu proje de öyle hale getirildi ki yani bu çok kutsal, dokunulmaz bak,dokunanı mahvederiz falan filan. Kusura bakmayın ya. Biz dokunacağız" diye konuşan bu terörist sevici hain,Paris'te öldürülen 3 teröristten biri olan Evin Goyi lakabını kullanan Emine Kara için yayınladığı taziye mesajını unutmuş olmalı.

Bayraktar: Buna izin vermedik, vermeyeceğiz

Terörist sevici alçak Babacan'ın bu açıklamalarına, Baykar Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar, "Buna izin vermedik, vermeyeceğiz" ifadelerini kullanarak tepki gösterdi.
Bayraktar, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, şu mesajı paylaştı:

"Baykar, birilerinin kirli siyasi ajandalarına malzeme olacak bir müessese değil. İdeal ve değerlerimizden asla taviz vermeden mücadelemizi sürdürecek; Alçakça atılmış iftira ve yalanlara karşı hakkımızı sonuna kadar savunacağız." 

Baykar Genel Müdürü Haluk Bayraktar da, "Devlet kaynakları firmamıza akıtılmıyor. Bilakis; kuruluşumuzdan bu yana devletten tek kuruş nakit teşvik ya da hibe almadık" açıklamasını yaptı.


 Ekonomi,Borsa ve Finans piyasalarını bizden izleyin,bir adım önde olun.

BORSASEANS.COM

Hafta içinde güncel yorumlarımız için bizi Sosyal Medya üzerinden takip edebilirsiniz.

Instagram'da; BORSA SEANS ( https://www.instagram.com/borsaseanscom )

Facebook'ta; BORSA TREND ( https://www.facebook.com/groups/borsatrend.1 )
BORSA SEANS ( https://www.facebook.com/groups/1286784951478515 )

Twitter'da; BORSA SEANS ( https://twitter.com/seans_borsa )
BORSA TREND (https://twitter.com/borsatrend_onur)

0 Yorum

YORUM EKLE