Bitcoin istikrarlı yükselişine devam ederken altcoinler güç topluyor

Bitcoin istikrarlı yükselişine devam ederken altcoinler güç topluyor
Bitcoin fiyatı hafta sonu boyunca 43.000 doların üzerinde seyrederek yükseliş için olumlu sinyaller veriyor. Kripto para birimlerinin toplam piyasa değeri yaklaşık 1.63 trilyon dolar civarında dalgalanıyor.

SEC ile ETF başvuruları ve potansiyel ihraççılar arasındaki devam eden tartışmalar yatırımcıların heyecanını canlı tutuyor. SEC’in nihai kararını vermesine sadece 30 gün kaldı.

SEC onayı konusunda büyük bir hayal kırıklığı yaşanmazsa, bu durum gelecek yıl kripto para piyasasına daha fazla yatırımcı çekebilir. Vadeli işlemlerde, BTC’nin açık pozisyonları bir önceki güne göre %1.45 düşüş gösterdi.
Altcoinler arasında XRP, AVAX ve ADA‘nın vadeli işlem hacmi dünya ortalamasına göre çift haneli artış gösterdi. Ayrıca, airdrop çılgınlığının ağı sarmasıyla Solana ikinci ralli dalgasına başladı.

Haftalık bazda en çok kazandıran altcoin %133 artışla BONK Token oldu. En çok yükselen diğer bir altcoin ise BTT Coin’di. Ancak DYDX, RUNE, MKR, IOTA, KAS gibi altcoinler haftalık kayıp yaşayanlar arasındaydı.


 Ekonomi,Borsa ve Finans piyasalarını bizden izleyin,bir adım önde olun.

 BORSASEANS.COM

Hafta içinde güncel yorumlarımız için bizi Sosyal Medya üzerinden takip edebilirsiniz.

Facebook'ta; BORSA TREND ( https://www.facebook.com/groups/borsatrend.1 )
BORSA SEANS ( https://www.facebook.com/groups/1286784951478515 )

Twitter'da; BORSA SEANS ( https://twitter.com/seans_borsa )
BORSA TREND (https://twitter.com/borsatrend_onur)

0 Yorum

YORUM EKLE