BORSASEANS.COM 3. Yaşına Girdi

BORSASEANS.COM 3. Yaşına Girdi

19-05-2021 yılında yayın hayatına başlayan,Türkiye'nin en genç,en dinamik,en hızlı büyüyen,başta borsa olmak üzere finans piyasalarına dair haber,yorum ve teknik analizlerin paylaşıldığı websitesi www.borsaseans.com 3 yaşına girdi.

Özel Telegram Yatırım Grubumuz Borsa DEHA'ya katılımlarınız için linkimiz;

https://t.me/+S2pXDZQMtMxkMGI0 

Yayın hayatına başladığımız günden itibaren kendimizi sürekli yenileyip,geliştirerek,yurtiçi ve yurt dışı finans piyasalarına dair güncel haberleri paylaştığımız,ekonomi,borsa ve finas portalımız borsaseans.com, kurulduğumuz günden itibaren sitemizin kurucusu ve yöneticisi olan Onur Özkan Tunalı tarafından büyük bir özveri ve titizlikle yayın hayatına devam etmektedir.

Başta borsa olmak üzere finans dünyasına ilgi duyan,bir çok yatırımcı tarafından sürekli takip edilen websitemiz,iki yılda ulaştığı 205.556 tekil takipçi sayısıylada bu alanda kırılması güç bir rekora imza atmış bulunmaktadır. 

Bu güne kadar olduğu gibi bundan böylede bizi takip eden tüm takipçilerimize,doğru,ilkeli,titizlik ve özenle hazırlanmış haber,yorum ve analizlerimizle hizmet etme prensibinden ödün vermeden yayın hayatımıza büyüyüp güçlenerek devam edeceğiz.

Çıktığımız bu yolda bizi yanlız bırakmayan,sürekli artan bir ilgiyle bizleri takip eden tüm dostlarımıza gönülden teşekkürler ediyoruz.


 Ekonomi,Borsa ve Finans piyasalarını bizden izleyin,bir adım önde olun.

BORSASEANS.COM 


0 Yorum