Çalışan emekliye ikramiye ne zaman hesaplara yatacak?

Çalışan emekliye ikramiye ne zaman hesaplara yatacak?
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ikramiye düzenlemesinden yararlanamayan emeklilere de 5 bin TL verileceğini duyurdu. Erdoğan'ın açıklaması sonrası çalışan emeklilere ikramiye için ödeme takvimi araştırılmaya başlandı.

Peki, çalışan emeklilere 5 bin TL ikramiye verilecek mi, ne zaman verilecek? Çalışan emekliler 5 bin TL'yi ne zaman ikramiye alacak?
Emekli ikramiyesi çalışanlara verilecek mi, ne zaman hesaplara yatacak sorusunun yanıtı sorgulanıyor.  Çalışan emeklilere, Çiftçi ve ve Bağkurlu esnaf emeklilerine 5 bin TL emekli ikramiyesi gelişmeleri merak ediliyor. Peki, 5000 TL emekli ikramiyesi ne zaman ödenecek?

5 bin TL emekli ikramiyesi geçtiğimiz günlerde çalışmayan emeklilere yatırıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, çiftçi ve Bağ-kurlu esnaf emeklileri hakkında açıklama yaptı.  Erdoğan, ilk düzenlemeden yararlanamayan emeklilere de 5 bin TL verileceğini duyurdu. 

Erdoğan, "4 milyon 689 bin emeklimizin de tek seferlik 5 bin lira ödeme imkânından faydalanmalarını sağlayacağız. Böylece 15 milyon 120 bin emeklimizin tamamına bir defa mahsus 5 bin liralık ödeme gerçekleştirmiş olacağız" açıklamalarında bulundu.

Çalışan emekliye ikramiye ne zaman hesaplara yatacak?
Çalışan emeklilere, Çiftçi ve ve Bağ-kurlu esnaf emeklilerine 5 bin TL emekli ikramiyesi ödeme tarihi henüz netleşmedi. 5000 TL emekli ikramiyesi ödemesinin yıl başından önce hesaplarda olması bekleniyor.


 Ekonomi,Borsa ve Finans piyasalarını bizden izleyin,bir adım önde olun.

 BORSASEANS.COM

Hafta içinde güncel yorumlarımız için bizi Sosyal Medya üzerinden takip edebilirsiniz.

Instagram'da; BORSA SEANS ( https://www.instagram.com/borsaseanscom )

Facebook'ta; BORSA TREND ( https://www.facebook.com/groups/borsatrend.1 )
BORSA SEANS ( https://www.facebook.com/groups/1286784951478515 )

Twitter'da; BORSA SEANS ( https://twitter.com/seans_borsa )
BORSA TREND (https://twitter.com/borsatrend_onur)

0 Yorum

YORUM EKLE