Chp Kılıçtaroğlu'na yeni başkan Özgür Özel'le'Bay Bay Kemal'dedi

Chp Kılıçtaroğlu'na yeni başkan Özgür Özel'le'Bay Bay Kemal'dedi
Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili genel seçimleri sürecinde, terörist ve emperyalist güçlerle birlikte hareket ederek Ülke'yi kaosa sürükleyen terörist sevici CHP,türlü dolapların döndüğü,kavgaların, entrikaların eksik olmadığı 38. olağan kurultayında genel başkanlık için yapılan 2. tur oylamanın sonucu Özgür Özel salt çoğunluğu sağlayarak genel başkan seçildi.

Gitti İtin Alacası Geldi Karacası

Kavga,entrika,arkadan hançerlemelerin eksik olmadığı kurultay süreci sonrasında,bugün yapılan CHP 38. olağan kurultayında genel başkanlık için yapılan 2. tur oylamanın sonucu tescilli terörist sevici Özgür Özel, 812 oy alarak salt çoğunluğu sağlayarak genel başkan seçildi. 22 Mayıs 2010 tarihinde chp.2nin bir önceki başkanı Deniz Baykal'a yapılan planlı bir kaset skandalıyla terör tetikçisi CHP'nin  başına getirilen terörist maşası,namı diğer 'Bay Bay Kemal'  ise 536 oyda kaldı.

Değişim ve yenilenme parolasıyla başlayan,kavga,entrika,sırtından hançerleme ile devam eden süreç sonrasında  aslında değişen bir şey olmadı. Gitti itin alacası geldi karacası.

Terörist sevici Özgür Özel'den teşekkür konuşması

Hayatımın en büyük onurunu yaşıyorum. Oy birliğiyle hepimizin yürekten desteklediği şekilde şahsınızda bu onurlu görevi yerine getirdiğiniz için tüm CHP'liler adına size teşekkür ediyorum. Bugün ilk tur sonuçlandıktan sonra o daha önce pek az deneyimlenen ve 2 oy farkla ikinci tura kalan seçim sırasında 'ben oraya geleyim, Özgür başkanımızın elini kaldırayım' niyetini ifade eden, hepimizi duygulandıran şimdi bizimle birlikte, gönlü bizimle birlikte olan, bundan sonra başlattığı adalet yürüyüşüne hep beraber devam edeceğimiz sayın genel başkanımıza teşekkür ediyorum. Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'na. Sırtıma, omzuma yüklemiş olduğunuz sorumluluğun farkındayım. Gazi Mustafa Kemal Atatürk, İsmet Paşa, Bülent Ecevit, Deniz Baykal, Murat Karayalçın, Hikmet Çetin, Altan Öymen'in ve Kemal Kılıçdaroğlu'nun koltuğunda oturmak onların emanetine sahip çıkmak bundan sonra benimle birlikte hepinizin görevidir. Ben sizlere güveniyorum.

Bir teşekkürü kolay kolay siyaset sahnesinde görülmeyen, bu süreçte geçmişteki pratiklerinin aksine yanımda olan, beni yetiştiren, anneme, babama, kardeşime, sevgili eşim Didem'e, biricik kızım İpek'e ve Özel Okay ve Menemenlioğlu ailelerine yürekten teşekkür ediyorum. İlkokul öğretmenimden yatılı okuldaki öğretmenlerime, beni yetiştiren öğretmenlerime, beni yalnız bırakmayan Bornova Anadolu Lisesi arkadaşlarıma, böylesi bir gecede bu büyük onuru benimle birlikte yaşayan tüm delegelerimize, tüm CHP'lilere yürekten teşekkür ediyorum. CHP'nin 130 milletvekilinden oluşan harika bir grubu var. Çok konuşuldu, buraya kim kaç milletvekilinin desteğiyle geldi diye. Bu salondan 130 milletvekilimizle el ele, omuz omuza çıkıyorum. Salona il başkanlarımızla girdik, bu salondan 81 il başkanımızla kol kola omuz omuza çıkıyorum. İmza sayıları çok konuşuldu. Ben seçim sonuçlarını sayın başkanım müsaade ederse 1366 delegemizi bana oy vermiş kabul ediyor, hepsine teşekkür ediyorum.


Ekonomi,Borsa ve Finans piyasalarını bizden izleyin,bir adım önde olun.

 BORSASEANS.COM

Hafta içinde güncel yorumlarımız için bizi Sosyal Medya üzerinden takip edebilirsiniz.

Instagram'da; BORSA SEANS ( https://www.instagram.com/borsaseanscom )

Facebook'ta; BORSA TREND ( https://www.facebook.com/groups/borsatrend.1 )
BORSA SEANS ( https://www.facebook.com/groups/1286784951478515 )

Twitter'da; BORSA SEANS ( https://twitter.com/seans_borsa )
BORSA TREND (https://twitter.com/borsatrend_onur)

0 Yorum

YORUM EKLE