Cumhurbaşkanı Erdoğan Togg'un kredi detaylarını açıkladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan Togg'un kredi detaylarını açıkladı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Togg'la ilgili bir müjdeli haber geldi. Erdoğan: ''Kamu bankalarımız, Togg için araç bedelinin yüzde 50'si tutarında 36 ay, 0,99 oran ile kredi kullandırılacak.'' dedi.

Özel Telegram Yatırım Grubumuz Borsa DEHA'ya katılımınız için linkimiz;

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kamu bankalarının, Togg için araç bedelinin yüzde 50'si tutarında 36 ay, 0,99 oran ile kredi kullandıracağını bildirdi. Erdoğan, partisinin Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen mitinginde vatandaşlara hitap etti.

TCG Anadolu gemisinin dün 23 Nisan'da Sirkeci'den kalkarak Karadeniz'e hareket ettiğini, çocuklarla uğurladıkları geminin geldiğini anlatan Erdoğan, geminin bir hafta, 10 gün içinde İzmir'e demirleyeceğini belirtti. İzmir'in de bu muhteşem eserle müşerref olmasını istediklerini söyleyen Erdoğan, şunları kaydetti:

Bu bizim uçak gemimiz

"Gezsinler, görsünler. İzmir'e en ufak bir gayreti dokunmayan bay bay Kemal'e gereken dersi TCG Anadolu ile verenler. Bu bizim uçak gemimiz. Yeterli değil,İnşallah 14 Mayıs'tan sonra bunun daha büyüğünü yapacağız ve bu konuda görüşmelerini yaptığım bu büyük projenin seçimden sonra adımlarını atacağız.Kalkınmamızın sembol yatırımlarına ve onları ülkemize kazandıranlara adeta savaş açarak,geçmişlerindeki eser ve hizmet fukaralığını örtmeye çalışıyorlar.

36 ay, 0,99 oran ile kredi kullandıracaklar

Manisa'ya Gemlik'teki Togg'un elektrik enerjisi ile ilgili yeni tesisinin temel atma töreninden geldiğini söyleyen Erdoğan, "Biz durmuyoruz, çalışıyoruz ve kamu bankalarımız Togg için araç bedelinin yüzde 50'si tutarında 36 ay, 0,99 oran ile kredi kullanacaklardır. Yani bir puan. Ziraat Bankası böyle bir destek verecek, 36 ay vadeyle bu krediyi kullandıracak ve Togg satışlarını bu şekilde yapacaklar." dedi.


 Ekonomi,Borsa ve Finans piyasalarını bizden izleyin,bir adım önde olun.

BORSASANS.COM

Hafta içinde güncel yorumlarımız için bizi Sosyal Medya üzerinden takip edebilirsiniz.

Instagram'da; BORSA SEANS ( https://www.instagram.com/borsaseanscom )

Facebook'ta; BORSA TREND ( https://www.facebook.com/groups/borsatrend.1 )
BORSA SEANS ( https://www.facebook.com/groups/1286784951478515 )

Twitter'da; BORSA SEANS ( https://twitter.com/seans_borsa )
BORSA TREND (https://twitter.com/borsatrend_onur)

0 Yorum

YORUM EKLE