Do Kwon'dan TERRA İçin Alaycı Açıklama; Düşüşün Sebepleri!

Do Kwon'dan TERRA İçin Alaycı Açıklama; Düşüşün Sebepleri!
Çökmesiyle birlikte yatırımcılar için büyük kayıp oluşturan TerraUSD ve Terra (LUNA) tokenlerinin geliştiricisi Terraform Labs kurucusu Do Kwon, kripto para piyasası çöküşüyle ilgili son düşüncelerini Twitter’da paylaştı.

Bilindiği üzere bugün Bitcoin fiyatı kritik bir seviye olan 20.000 doların altına indi. Böylelikle dünyanın en büyük kripto parası 2020 yılının Aralık ayından bu yana en düşük seviyesine gerilemiş oldu.

Kwon, Mayıs ayında TerraUSD tokeninin fiyatını desteklemek için BTC satmasıyla birlikte çöküşü tetikleyen kişilerden biri olarak son çöküş hakkındaki düşüncelerini aktardı:
Görmek istediğiniz değişimin kendisi olun. Kripto paralar için geçtiğimiz ay yeni nesil geliştiricilerin yükselişine aracılık edecek dersler bulunuyordu.

Terra Kurucusu Do Kwon’dan Tavsiye:
“Daha Güçlü Ve Dirençli Sistemler Oluşturun”
DeFi teknolojisinin yararları hakkında konuşan Kwon, bu sektörde yer alan kişilerin bedel olarak volatiliteye alışmalarını ve kripto paralarda yaşanan çöküşler ile inançlarını kaybetmemeleri gerektiğini söyledi ve ekledi:

"Saldırılara karşı daha güçlü ve daha dirençli sistemler oluşturun. Zorluklara göğüs gerin ya da teslim olun ama egemen bir gelecek için mi yoksa daha yüksek rakamlar için mi savaştığınız konusunda dürüst olun. Kripto paralar, ilk grupta ikincisinden daha fazla kişi olduğunda kazanır."

Bununla birlikte, Do Kwon’un Terra tokeninin çöküşüyle birlikte zarara uğrayan birçok yatırımcı ise Kwon’un “saldırılara karşı daha güçlü ve dirençli sistemler oluşturulması” tavsiyesi hakkında pek mutlu olmayabilir.Hafta içinde güncel yorumlarımız için bizi;

Facebook'ta;  BORSA TREND  ( https://www.facebook.com/groups/borsatrend.1 )
              BORSA SEANS  (https://www.facebook.com/groups/1286784951478515/?multi_permalinks=2199358036887864)
Twitter'da     ; BORSA TREND EXTRA  ( https://twitter.com/BorsaTrendExtra )
Gruplarımızdan da takip edebilirsiniz.

0 Yorum