Enka İnşaat Tarafından 2022 Yaz Aylarında Tamamlanacak Olan Nassau Kruvaziyer Limanı Şekilleniyor

Enka İnşaat Tarafından 2022 Yaz Aylarında Tamamlanacak Olan Nassau Kruvaziyer Limanı Şekilleniyor
Deniz işleri ENKA(ENKAI) tarafından üstlenilen ve 2022 yazında tamamlanacak olan Bahamalar'daki Nassau Kruvaziyer Limanı şekilleniyor


Enka İnşaat twitter hesabından şu açıklamayı yaptı

Deniz işleri ENKA tarafından üstlenilen ve 2022 yazında tamamlanacak olan Bahamalar'daki Nassau Kruvaziyer Limanı şekilleniyor.

Proje, limanın daha büyük gemileri barındırmasına izin verecek şekilde iskelelerin genişletilmesini ve kapsamlı deniz işlerini kapsamaktadır.

Nassau Kruvaziyer Limanı, aynı anda üç Oasis sınıfı geminin yanı sıra diğer gemileri de barındırabilecektir. Tamamlandığında, 22.620 yolcudan günlük 33.990 yolcuya kadar ağırlayabilecek.

Bahamalar, altyapı ve turizm kapasitesi açısından Karayipler'deki komşularından çok daha ileride olacaktır.

Nassau Şehri'nin yeniden canlandırılmasının önemli bir bileşeni olan uzun süredir vaat edilen dünya standartlarındaki yeni limanda yeni bir terminal, bir sahil parkı, bir liman köyü, yeni bir iç liman, amfitiyatro, Junkanoo Müzesi, mağazalar, restoranlar ve bir tiyatro yer alacaktır.

Mevcut lisanslı taksi ve tur operatörlerinin sorunsuz ve verimli operasyonlarını sağlamak için yeni yolcu transferi, park etme ve bekleme alanları da yeniden yapılanmanın bir parçası olacaktır.

Limanda ayrıca büyük ve süper yatlar ile daha küçük gemiler için ayrılmış deniz alanları olacak. Ayrıca, su taksileri için de alan tahsis edilmiştir.

ENKA, liman gemilerine ev sahipliğinin yapılması, yolcuların gemilerden güvenli bir şekilde inip binmeleri ve Nassau'dan yerel toptancılardan gelecek tüm şartları yerine getirebilmek için bazı iskele çalışmalarını hızlandırmıştır.

0 Yorum

YORUM EKLE