Entrikalar çetesi 6'lı masanın adayı Kemal Kılıçdaroğlu

Entrikalar çetesi 6'lı masanın adayı Kemal Kılıçdaroğlu
Şer çetesi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Millet İttifakı'nı (ZİLLET İTTİFAKI) oluşturan 6 partinin sözde Cumhurbaşkanı adayı olarak açıklandı.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'nun ev sahipliğindeki "Liderler Buluşması"na CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan ve Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu katıldı.

Temel Karamollaoğlu, 5 saat süren toplantının ardından Saadet Partisi Genel Merkezi önünde toplananlara hitaben yaptığı konuşmada, Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayının bu güne kadar kaybettiği 11 seçime rağmen,halen daha utanmadan iktidar hayalleri kuran ve bu içi boş hayallerle  kendi seçmenini bile kandıran şer çetesi CHP'nin Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu olduğunu açıkladı.

"Millet İttifakı'nın (ZİLLET İTTİFAKI) kapısı, ortak Türkiye hayalimizi paylaşan herkese açık"

Kılıçdaroğlu, aday olarak açıklandıktan sonra Saadet Partisi Genel Merkezi önünde toplananlara hitaben konuşma yaptı.

Partilerin genel başkanlarına teşekkür eden Kılıçdaroğlu, Yunus Emre'nin "Bölüşürsek tok oluruz, bölünürsek yok oluruz" sözlerini hatırlattı, bu sözden aldıkları ilhamla Türkiye'nin bütün renklerini (Terör örgütü HDPKK dahil) aynı sofrada buluşturmak için yola çıktıklarını belirtti. Kılıçdaroğlu, her zamanki palavralarına şöyle devam etti:
"Bu sofra Halil İbrahim Sofrası'dır. Halil İbrahim Sofrası, komşusu açken tok yatmamaktır, Halil İbrahim Sofrası tek bir çocuğun dahi yatağa aç girmemesidir. Halil İbrahim Sofrası, zulmün sona ermesi, hakkın, hukukun ve adaletin hakim kılınması demektir. Bizim soframız barışın ve kardeşliğin sofrasıdır. En büyük gayemiz Türkiye'yi bereketli, huzurlu ve neşeli günlere taşımaktır. Allah'ın izniyle bunu hep birlikte başaracağız. Biz Millet İttifakı olarak Türkiye'yi istişare ve uzlaşıyla yöneteceğiz. Millet İttifakı'nı oluşturan siyasi partilerin genel başkanları olarak Güçlendirilmiş Parlamenter Sisteme geçiş sürecinin yol haritası üzerinde de mutabık kalmış bulunuyoruz, 11 madde... Az önce içeride sonuçlandı ve onu basın mensuplarıyla paylaşacağız. Bu kapsamda parlamenter sisteme geçiş sürecinde Millet İttifakı'na dahil diğer partilerimizin sayın genel başkanları cumhurbaşkanı yardımcısı olacaktır. Şunu da belirtmek isterim, Millet İttifakı'nın kapısı, ortak Türkiye hayalimizi paylaşan herkese sonuna kadar açıktır. İnanç, düşünce, ideoloji, kimlik ayırt etmeksizin 85 milyon insanımızı yürekten selamlıyoruz."

Kahramanmaraş merkezli depremlerde hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet dileyen,yalan,dolan,düzenbazlık,iftira mühendisi Kılıçdaroğlu, ahlakın ve adaletin iktidarını kuracaklarını kaydetti. 

Borsaseans.com'un genel yayın yönetmeni Onur Özkan Tunalı bu konuda yaptığı değerledirmesinde şöyle dedi;

Asrın en büyük deprem felaketinin yaşandığı bir dönemde,milyonlarca depremzedenin yaralarının sarılmaya çalışıldığı bir dönemde,kirli idealleri uğruna Ülke gündemini değiştirerek ön plana çıkmaya çalışan,utanmazlığın,haysiyetsizliğin,karaktersizliğin adeta vücut bulmuş hali olan,Türkiye'nin başına yıllardan beri adeta bir kabus gibi çökmüş,kaybettiği 11 seçime rağmen hala uşaklığını yaptığı,dostlarım diyerek kayırdığı ve aynı yolda kolkola yürüdüğü teröristlerin maşası haline gelmiş bu siyasi ucube asla hayalini kurduğu makama ulaşamayacak,Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan karşısında yine büyük hezimete uğrayacaktır.


 Ekonomi,Borsa ve Finans piyasalarını bizden izleyin,bir adım önde olun.

BORSASEANS.COM

Hafta içinde güncel yorumlarımız için bizi Sosyal Medya üzerinden takip edebilirsiniz.

Instagram'da; BORSA SEANS ( https://www.instagram.com/borsaseanscom )

Facebook'ta; BORSA TREND ( https://www.facebook.com/groups/borsatrend.1 )
BORSA SEANS ( https://www.facebook.com/groups/1286784951478515 )

Twitter'da; BORSA SEANS ( https://twitter.com/seans_borsa )
BORSA TREND (https://twitter.com/borsatrend_onur)

0 Yorum

YORUM EKLE