Güncel Bitcoin Fiyat Analizi

Güncel Bitcoin Fiyat Analizi

37300 $ FIB Düzeltme Noktasının üzerine tutunmaya çalışan Bitcoin (BTC) 39400 dolar seviyelerine kadar yükselirken güne düşüşle başladı şu an 36600 dolar seviyelerinde işlem görüyor.
37300 FIB noktasının üzerinde kalan Bitcoin (BTC) güne %7'ye yakın bir düşüşle başladı. Bugün FIB noktasının üstünde kalmayı başarırsa gelecekte bizi 42 ve daha sonrasında 46 bin dolar seviyelerinde bekliyor olabilir. Bitcoin (BTC) bu seviyelere inerken, değer kaybeden altcoinler Bitcoin'in (BTC) piyasa hakimiyetini yukarı çıkarttı. 200 günlük hareketli ortalamasının altında kalmaya devam eden Bitcoin (BTC) gelecek günlerde hareketli ortalamasının üstünde tutunamaz ve düşüşü hızlandırırsa geçmiş analizimizde bahsettiğimiz düşüşe ön ayak olacaktır.

İlginizi Çekebilir

"Hodl Stratijisi Doğru Bir Strateji Mi?" yazımızı buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Bitcoin (BTC) ve Altcoin Marketinde yaşanan değer kaybı Ethereum'a da (ETH) olumsuz yansıdı. Bitcoin'in (BTC) aksine Ethereum'un piyasa hakimiyetinde gözle görülür bir düşüş bizi karşıladı.

Güncel Piyasa Verileri


Bitcoin (BTC) Fiyatı: 36600 $
Bitcoin Dominance (BTC.D): %42,64

Ethereum (ETH) Fiyatı: 2624 $
Ethereum Dominance (ETH.D): %18,97

Market Cap (TOTAL): 1 Trilyon 608 Milyar Dolar
Altcoin Marketi (TOTAL2): 921 Milyar Dolar


Feragatname: Konu ile ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgi kişilerin veya yazarın görüşleridir, kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Borsa  Seans veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı ya da haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir, bilgi vermek amacıyla paylaşılmıştır.

0 Yorum

YORUM EKLE