Huobi 515 Milyon XRP Transferi Yaparken, Ripple Escrow’a 900 Milyon XRP Gönderdi

Huobi 515 Milyon XRP Transferi Yaparken, Ripple Escrow’a 900 Milyon XRP Gönderdi
Çinli borsa Huobi yarım milyar XRP transferi yaparken, Ripple 900 milyon XRP’yi Escrow’a gönderdi. Bununla beraber şirket Huobi’ye günlük olara XRP göndermeye devam ediyor.

Veri izleme hizmeti Whale Alert, Çinli kripto devi Huobi’nin yarım milyar XRP aktardığını tweetledi. Bu arada, doğrudan kripto parayla ilişkili şirket olan Ripple, serbest bıraktıktan sonra neredeyse bir milyar XRP’yi emanet kasaya (escrow) geri kilitledi.

Huobi’de Transferler Devam Ediyor
Whale Alert, en büyük Çinli kripto para borsası tarafından gerçekleşen yaklaşık 530 milyon dolarlık iki transferin ayrıntılarını yayınladı. Huobi tarafından cüzdanları arasında toplam 490 milyon XRP taşındı. Bundan önce platform, Binance borsasına 25 milyon XRP gönderdi.

Ripple, Huobi’ye XRP Aktarmaya Devam Ediyor
Ripple’dan Huobi’ye günlük XRP transferleri devam ediyor. Bithomp analitik servisi tarafından paylaşılan veriler, 5 Mayıs’tan bu yana fintech devinin 6.679.600 token gönderdiğini gösteriyor. Böylece, son dört gün içinde Ripple, 26.8 milyon XRP’yi buraya kaydırdı. Geçen hafta ise şirket tarafından Houbi’ye gönderilen günlük XRP miktarı 4.195.300 XRP’ye ulaştı.

1 Haziran’da escrow’dan 1 milyar XRP çekildikten sonra, bugünse Ripple bu miktardan 900 milyonu emanete geri gönderdi. Daha fazla kullanım için Ripple’ın cüzdanında yüz milyon token kaldı. Yazının yazıldığı sırada, XRP CoinMarketCap’te yedinci sırada yer alıyor ve token başına 1,02 dolardan el değiştiriyordu.

0 Yorum

YORUM EKLE