İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan,Kılıçtaroğlu'na üzücü haber

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan,Kılıçtaroğlu'na üzücü haber
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Sevgili Kılıçdaroğlu, sana üzücü bir haberimiz var. HDPKK'lı Semra Güzel enselendi. Güzel, sahte pasaport ve A.G. isimli Göçmen Kaçakçısı ve örgüt propagandası yapan kişi ile Edirne'ye giderken MİT ve İstanbul Emniyeti'nin başarılı operasyonu ile yakalandı" şeklinde sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu.

Milli İstihbarat Teşkilatı Başkanlığı ve İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından yürütülen ortak operasyonla ayarladığı göçmen kaçakçısı ve PKK üyesiyle yurtdışına kaçmaya çalışan HDP milletvekili Semra Güzel İstanbul'da yakalandı. Dokunulmazlığı kaldırılan ve sahte kimlikle yakalanan Güzel, silahlı terör örgütüne üye olma suçundan aranıyordu. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Güzel’in yakalanmasını “Kılıçdaroğlu’na üzücü haber” diye duyurdu. Öte yandan; HDP'li Semra Güzel'in yakalandıktan sonraki ilk fotoğrafı da ortaya çıktı. HDP'li Güzel'in yakalanmamak için kılık değiştirmeye çalıştığı gözlendi.
MİT Başkanlığı tarafından yürütülen istihbari çalışmalarda, hakkında çıkan yakalama kararı sonrasında saklanan HDP Diyarbakır milletvekili Semra Güzel'in terör örgütü PKK/KCK unsurları tarafından yasadışı şekilde yurtdışına kaçırma arayışında olduğu tespit edildi.


TERÖRİST SEVGİLİSİ İLE FOTOĞRAFLARI ORTAYA ÇIKMIŞTI

Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Adıyaman kırsalında yaptığı operasyonda etkisiz hale getirilen terörist Volkan Boran'ın cep telefonundan, Semra Güzel ile silahlı ve samimi fotoğraflarının ortaya çıkmasının ardından Mart ayı başında Güzel'in dokunulmazlığı kaldırılarak "Silahlı Terör Örgütüne Üye Olmak" suçlamasıyla yakalama kararı çıkarılmıştı.
HDP'li Semra Güzel'in yakalandıktan sonraki ilk fotoğrafı da ortaya çıktı. HDP'li Güzel'in yakalanmamak için kılık değiştirmeye çalıştığı gözlendi.SAHTE KİMLİK DÜZENLEMİŞ

Alınan istihbaratın ardından yapılan uzun soluklu takip sonrasın İstanbul Emniyeti Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ve Milli İstihbarat Teşkikatı ekiplerinin yaptığı ortak çalışma sonrasın Güzel, Mehtap Şahan adına düzenlenmiş sahte nüfus cüzdanı ile 59 D… 606 plakalı araç ile Edirne istikametine giderken yakalandı

GÖÇMEN KAÇAKÇISI VE ÖRGÜT ÜYESİYLE YAKALANDI

Güzel ile birlikte göçmen kaçakçılığı, resmi belgede sahtecilik, konut dokunulmazlığı ihlallerinden suç kaydı bulunan A. G. ve terör örgütünün propagandasını yapmak suçundan kaydı bulunan F. D. gözaltına alındı.TERÖR ÖRGÜTÜ ÜYELİĞİNDEN YARGILANACAK

Yakalanan Güzel hakkında Ankara Sulh Ceza Hakimliğince Silahlı Terör Örgütüne Üye Olma suçlarından aranma kaydı bulunuyordu. HDP 27.Dönem Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel'in dokunulmazlığı kaldırılmıştı.


Borsaseans.com'un konuyla ilgili görüşü ise şöyle

Silahlı terör örgütü,Mehmetçik katili PKK'nın TBMM'deki kalleş temsilcileri HDP ile sıkı ilişkiler içine giren,bu teröristlerin adeta tetikçiliğini yapan CHP denilen terör yandaşı çete ve bu çetenin başındaki Kılıçtaroğlu denen hain,bütün bu delillere rağmen halen daha Türk Milleti karşına çıkıp,demokrasiden,milliyetçilikten,ülkenin yönetimine,iktidara gelmekten bahsedecek kadar alçaklaşabiliyor.


Ekonomi,Borsa ve Finans piyasalarını bizden izleyin,bir adım önde olun.

BORSASEANS.COM

Hafta içinde güncel yorumlarımız için bizi Sosyal Medya üzerinden takip edebilirsiniz.

Facebook'ta; BORSA TREND ( https://www.facebook.com/groups/borsatrend.1 )
BORSA SEANS ( https://www.facebook.com/groups/1286784951478515 )

Twitter'da; BORSA SEANS ( https://twitter.com/seans_borsa )
BORSA TREND (https://twitter.com/borsatrend_onur)

0 Yorum

YORUM EKLE