Uyarı: 19.05.2022 tarihinde premium üyelik sistemine geçiyoruz. Bu tarihten itibaren teknik analizlere yalnızca premium üyelerimiz erişebileceklerdir!

Işık Menkul’de Yeni Dönem Sıfır Komisyon

Işık Menkul’de Yeni Dönem Sıfır Komisyon

Işık Menkul’de hisse değişimi sonrası yeni dönem! Işık Menkul Genel Müdürü Hakan Kocaman, yeni dönemde Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Başkanı olarak görevine devam edecek.


Halka arz aracılık yetkisi!

Yeni dönemde Işık Menkul SPK tarafından ‘Geniş Yetkili Aracı Kurum’ olarak, Halka Arz Aracılık yetkisini de alarak iş modeli değişiminde ilan ettiği gibi çoklu ürünleri dijital altyapı ile sunarak sektörde iddialı olduğunun altını yeniden çizmiş oldu.

Sıfır Komisyon!

Yaklaşık üç ay önce borsada ilk defa uygulanan sıfır komisyon kararı ile sektörde fark yaratan Işık Menkul yeni reklamlar ile atağını sürdürüyor

Tv reklamları ile yatırımcıya ulaşmaya çalışan Işık Menkul borsada ilk defa yatırım yapacak kitlelere de ulaşmayı hedefliyor.

1986 yılından bu yana hisse senedi piyasasında 2004 yılından itibaren de vadeli işlemler piyasasında Türk yatırımcılara aracılık hizmeti veren Işık Menkul, sermaye piyasasının gelişimine katkıda bulunarak hisse senedi yatırımlarında çok önemli bir karara imza attı ve 0 komisyon dönemine devam ediyor

Işık Menkul “0” komisyon uygulayan ilk Türk firması oldu

İşlem hacmi 10 milyon TL’nin altında olan hisse senedi işlemlerinde komisyon almayacak olan şirket bu kararının kısa vadeli geçici bir kampanya değil uzun vadeli ve sürdürülebilir bir iş modeli olduğunun altını çizdi.

Aylık işlem hacmi 10 milyon TL den fazla olan işlemlerde ise komisyon oranının 100.000’de 2 oranında uygulayacağı açıklandı.

Işık Menkul Değerler A.Ş Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Hakan KOCAMAN, 0 komisyon kararıyla ilgili olarak;
“İnanıyoruz ki yatırım yapmak ve birikimlerini değerlendirmek herkesin hakkı. Hayata geçirdiğimiz bu uygulamayla sektörün büyümesini gelişmesini ve sermaye piyasalarında yatırımcı sayısının artmasını destekleyecek bu uygulamamız sayesinde yepyeni bir ufuk açılacaktır.” ifadelerinde bulundu.

Işık Menkul Hakkında

1986 yılından bu yana hisse senedi ve 2004 yılından bu yana vadeli İşlemler piyasasında faaliyet gösteren, Türkiye’nin en güvenilir, köklü ve seçkin kurumlarından biri olan Entez Menkul Değerler A.Ş. 12.12.2012 tarihi itibariyle ortaklık yapısındaki değişikliğin ardından 30.000.000 TL ödenmiş sermayesiyle IŞIK Men. Değ. A.Ş. adıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

Işık Menkul Değerler A.Ş. Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) tarafından denetlenen, Kaldıraçlı Alım-Satım ve Yurtdışı Türev Araçlar yetki belgelerine sahip, Türkiye’nin önde gelen aracı kurumlarından biri olup Genel Müdürlüğü İstanbul’dadır.

IŞIK MENKUL, uzman kadrosuyla müşteri odaklı, etkin ve kaliteli hizmet sağlamayı amaç edinmiştir. Amacına doğru güçlü adımlarla ilerleyen Işık Menkul, dünyanın önde gelen bağımsız finans kurumlarından Global Banking and Finance Review tarafından “2014’ün En İyi Müşteri Desteği Sağlayan Forex Aracı Kurumu” seçilmiştir. Yatırımcılarına zaman kısıtlaması olmaksızın kesintisiz hizmet sağlayan IŞIK MENKUL, eşsiz müşteri hizmetleri ve sağladığı birçok avantajla rakiplerinden sıyrılarak bu özel ödülü kazanmaya hak kazanmıştır.

0 Yorum