Jolly Tur: Türk turizmi için 'her şey dahil sistem' vazgeçilmez

Jolly Tur: Türk turizmi için 'her şey dahil sistem' vazgeçilmez
Otellerdeki “her şey dahil” sisteminin değiştirileceğine dair çıkan haberler hakkında yorum yapan Jolly Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar, “Ben bu anlamda geri adım atacağımızı düşünmüyorum. Türk turizmi için 'her şey dahil sistem' vazgeçilmez.” dedi.

Bloomberg HT’ye konuk olan Jolly Tur Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar, turizm ve konaklama sektöründeki son gelişmeleri ve 2023 beklentilerini paylaştı.

Vardar, 2022'de turizmin iyi bir sezon geçirdiğini belirttiği konuşmasında, sene başındaki hedeflerin üzerinde olduklarını ve 2023'te turizm sektöründe olumlu ilerleyişin devamını beklediklerini söyledi.

Son dönemde tartışılan otellerdeki “her şey dahil” sisteminin değiştirileceğine dair çıkan haberler hakkında yorum yapan Vardar, “Ben bu anlamda geri adım atacağımızı düşünmüyorum. Türk turizmi için 'her şey dahil' sistem vazgeçilmez. Hatta dünyadaki çok büyük otel zincirleri Türkiye’deki bu konsepti uygulamak için bir takım çalışmalar yapıyorlar. 'Her şey dahil' sisteminin turizme çok büyük https://borsaseans.com/ara/katk%C4%B1sı olduğunu düşünüyorum.” dedi.

Vardar, maliyetlere bağlı olarak fiyat dengelerinde 2023'te artış olduğunu ve şu anki fiyatların daha fazla yükseleceğini gözlemlediklerini söyledi.


Hafta içinde güncel yorumlarımız için bizi;

Facebook'ta;  BORSA TREND  ( https://www.facebook.com/groups/borsatrend.1 )
              BORSA SEANS  (https://www.facebook.com/groups/1286784951478515/?multi_permalinks=2199358036887864)
Twitter'da     ; BORSA TREND EXTRA  ( https://twitter.com/BorsaTrendExtra )
Gruplarımızdan da takip edebilirsiniz.

0 Yorum