Kripto haberler

Kripto haberler Nft starbuck
Dünyanın en büyük zincir kahve dükkanlarından olan Starbucks, son dönemlerde NFT ve kripto piyasasına yakın bir tutum sergiliyor.

Amerika merkezli bir kahve zinciri Starbuck, geçtiğimiz Nisan ayında NFT sektörüne girmeyi planladığını duyurmuştu.

Bu gelişmelerin ardından bugün itibariyle NFT dünyasına ilk adımını attığını duyuran ünlü kahve zinciri, yatırımcıları meraklandırmış durumda.

Starbucks, paylaştığı paylaşımda, satın alan yatırımcılarına özel avantajlar sağlayacak bir NFT koleksiyonu piyasaya sürdüğünü duyurdu.

Starbucks CEO’su Howard Schultz ve Başkan Yardımcısı Brady Brewer, konu ile ilgili şu açıklamalarda bulundu:

“STARBUCKS’TAN YENİ BİR DİJİTAL KOLEKSİYON SATIN ALDIĞINIZI HAYAL EDİN; BU ÜRÜN AYNI ZAMANDA KÜRESEL BİR STARBUCKS TOPLULUĞUNA ERİŞİM GEÇİŞİNİZ OLARAK DA HİZMET EDECEK.”

Starbuck’ın yeni NFT koleksiyonunu satın alan yatırımcıların, küresel bir topluluğa erişim şansı olacağını aktaran Brewer, açıklamalarını şu sözlerle tamamladı:

“SAHİPLİĞİ TOPLULUK ÜYELİĞİNİ BAŞLATAN, ÖZEL DENEYİMLERE VE AVANTAJLARA ERİŞİME İZİN VEREN BİR DİZİ MARKALI NFT KOLEKSİYONU OLUŞTURMAYI PLANLIYORUZ. BU KOLEKSİYON TEMALARI, STARBUCKS’IN HEM ESKİ HEM DE YENİ YARATILMIŞ SANATSAL İFADELERİNDEN, DİĞER YENİLİKÇİ VE BENZER DÜŞÜNCEYE SAHİP MARKALARLA BİRİNCİ SINIF İŞ BİRLİKLERİNDEN DOĞACAK.”

Yeni piyasa sürülecek NFT koleksiyonunun temasını da anlatan Brewer, birçok sanatsal ifadenin birleşimden oluşacağını söylüyor.

Bitcoin ve kripto paraların son dönemlerde değer kaybı yaşaması, NFT sektörünün büyümesini yavaşlatmış olsa da, ilerleyen süreçte bu durum tekrar tersine dönebilir.

Hafta içinde güncel yorumlarımız için bizi Sosyal Medya üzerinden takip edebilirsiniz.

Facebook'ta; BORSA TREND ( https://www.facebook.com/groups/borsatrend.1 )
BORSA SEANS ( https://www.facebook.com/groups/1286784951478515 )

Twitter'da; BORSA SEANS ( https://twitter.com/seans_borsa )
BORSA TREND (https://twitter.com/borsatrend_onur)

0 Yorum

YORUM EKLE