Kripto Milyarderleri Ve Şirketler Kâr Satışı Yapıyor!

Kripto Milyarderleri Ve Şirketler Kâr Satışı Yapıyor!
Bitcoin'lerini satmayacağını söyleyen MicroStrategy elindeki Bitcoin miktarını arttırmak için 400 milyon dolarlık tahvil satışı yapacağını açıkladı. MicroStrategy'nin tahvil satışı sonrasında Bitcoin'de %2'ye yakın bir düşüşe sebep olabilir. Mevcut piyasa hakimiyeti altcoin marketinin sonunu getirebilir mi?

Bitcoin Dominance %41 seviyelerine gerilerken böyle bir satış Market Cap'e yön vereceğinden altcoin marketi yüksek ihtimalle büyük bir çöküş yaşayacaktır.

MicroStrategy'nin satış yapacağını söylemesinin yanında, Ethereum'un yaratıcısı Vitalik Buterin 2016 yılında 25.000$'a satın aldığı Dogecoin'lerini, 4.3 milyon dolara sattığını açıkladı. 0,44$ seviyelerinden işlem gören Dogecoin açıklamanın ardından 0,36 dolar seviyelerine geriledi.

Yatırım şirketi Ruffer, Bitcoin'lerini Nisan ayında 64.000 dolar seviyesinden satarak 1 milyar dolar kâr ettiklerini açıkladı.

Yatırım Fonu (7,5 milyar dolar) SkyBridge yöneticisi Gayeski, MicroStrategy, Ruffer ve Vitalik Buterin'in aksine "Altın çok yükselse bile Bitcoin'e bağlı kalacağız" dedi. Troy Gayeski: "Bitcoin'den, altından alacağınızdan biraz daha fazla getiri yakalayacaksınız."

 "Güncel Bitcoin Fiyat Analizi" buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

0 Yorum

YORUM EKLE