Odine Halka Arz Kaç Lot Verir, Hangi Bankalarda Var?

Odine Halka Arz Kaç Lot Verir, Hangi Bankalarda Var?

Günümüzde yatırım yapmak, birikimlerinizi değerlendirmek ve geleceğe daha güvenli adımlarla ilerlemek istiyorsanız, hisse senetleri ve borsa gibi finansal araçlar önemli birer seçenek haline gelmiştir. Odine şirketinin halka arz süreci ise son dönemde yatırımcıların büyük ilgisini çekmektedir. Bu yazıda, Odine Halka Arzı ile ilgili merak edilen sorulara cevap bulabilir ve yatırım dünyasında önemli bir adım atmaya hazır olabilirsiniz.

Odine, bulut tabanlı ve yazılım tanımlı sistem entegrasyon çözümleri sunan ve küresel telekom şirketlerinin dünya standartlarında sürdürülebilir ağlarını oluşturmalarına yardımcı olan bir teknoloji şirketidir. Odine, 13-14-15 Mart 2024 tarihinde Borsa İstanbul'da halka arz edilecek.

Odine Halka Arzına İlişkin Bilgiler:

 • Halka Arz Tarihi: 13-14-15 Mart 2024
 • Halka Arz Fiyatı: 30,00 TL
 • Halka Arz Edilen Hisse Senedi Adedi: 44.200.000
 • Talep Toplama Yöntemi: Sabit Fiyat ile Talep Toplama - Eşit Dağıtım

Odine Hisseleri Hangi Bankalarda Var?

Odine hisseleri, halka arzında yer alan tüm aracı kurumlar ve bankalar aracılığıyla alınıp satılabilir. Halka Arza katılabileceğiniz banklar şunlardır;

 1. Anadolubank
 2. Aktif Yatırım Bankası
 3. Burgan Bank
 4. DenizBank
 5. Garanti Bankası
 6. Halk Bankası
 7. ING Bank
 8. Fibabanka
 9. Türkiye İş Bankası
 10. QNB Finans
 11. Şekerbank
 12. TEB Bankası
 13. Vakıf Bankası
 14. Yapı Kredi
 15. Ziraat Bankası

Odine Kaç Lot Verir?

Halka arzda talep edilen lot adedi, yatırımcıların taleplerine göre belirlenir. Odine katılımcı sayısına göre 5 ila 13 lot arasında verilebileceği ön görülmektedir.

Odine Halka Arzına İlişkin Yorumlar:

Odine, büyüme potansiyeli yüksek bir sektörde faaliyet gösteren ve güçlü bir finansal yapıya sahip bir şirket olarak değerlendirilmektedir. Halka arz, şirketin büyümesini finanse etmesi ve yatırımlarını artırması için önemli bir kaynak sağlayacaktır. Bu sayede şirket yeni yatırımları değerlendirecektir. Yatırımların gelmesiyle birlikte kısa sürede hisse fiyatının orta ve uzun vadede artmasına sebep olacaktır.

Odine Halka Arz Fiyatı:

Odine hisselerinin halka arz fiyatı 30,00 TL olarak belirlenmiştir. Halka arz sonrası ilk işlem gününde hisse senedi fiyatı yükseliş göstermiştir.

Odine Katılım Endeksine Uygun mu?

Katılım endeksi hassasiyeti olan halka arz yatırımcıları Odine şirketinin katılım endeksine uygun olup olmadığını merak etmektedir. Odine Solutions Teknoloji Tic. ve San. A.Ş. katılım endeksi kriterlerine uymadığı için uygun değildir.

Hafta içinde güncel yorumlarımız için bizi Sosyal Medya üzerinden takip edebilirsiniz.

Instagram'da; BORSA SEANS ( https://www.instagram.com/borsaseanscom )

Facebook'ta; BORSA TREND ( https://www.facebook.com/groups/borsatrend.1 )
BORSA SEANS ( https://www.facebook.com/groups/1286784951478515 )

Twitter'da; BORSA SEANS ( https://twitter.com/seans_borsa )
BORSA TREND (https://twitter.com/borsatrend_onur)

0 Yorum

YORUM EKLE