OLMUKSAN AMBALAJ (OLMIP) ŞİRKETİN'DE İSİM DEĞİŞİKLİĞİ

OLMUKSAN AMBALAJ (OLMIP) ŞİRKETİN'DE İSİM DEĞİŞİKLİĞİ

Eski Ticaret Ünvanı ile Olmuksan International Paper Ambalaj Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi olarak kayıtlarda geçen şirketin yeni Ticaret Ünvanı :

14.06.2021 Seans Açılışı ile Mondi Olmuksan Kağıt ve Ambalaj Sanayi Anonim Şirketi olarak Sistemlerdede gözükeceği KAP' a bildirilmiştir.

Konu ile İlgili KAP Yayını Şu Şekildedir:

Borsamız Alt Pazarı'nda işlem görmekte olan "OLMUKSAN INTERNATIONAL PAPER AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ"nin ticaret unvanının "MONDI OLMUKSAN KAĞIT VE AMBALAJ SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ" olarak değişmesi nedeniyle, bülten adı 14/06/2021 tarihinden itibaren "MONDI OLMUKSAN KAGIT VE AMBALAJ" olarak değiştirilecektir. 


Mondi Olmuksan Kağıt ve Ambalaj Sanayi Anonim Şirketi Hakkında Bazı Bilgiler

Oluklu mukavva ambalaj sektöründe 50 yılı aşkın tecrübesiyle önde gelen oyuncularından biri olarak, Türkiye genelindeki müşterilerine yüksek kaliteli ürün ve çözümler sunuyor. 

5 oluklu mukavva ambalaj tesisi ve 800'ün üzerinde çalışanı ile yenilikçi ve değer yaratan çözümler yaratan müşteri odaklı bir yaklaşımı benimsiyor.

Çoğunluk hisseleri, dünyanın önde gelen ambalaj ve kağıt grubu Mondi’ye aittir. Hisselerin geri kalanı borsada halka açık olarak işlem görmektedir.


0 Yorum

YORUM EKLE