Reysaş ve Tofaş arasında 5 yıllık anlaşma imzalandı

Reysaş ve Tofaş arasında 5 yıllık anlaşma imzalandı
Restaş Taşımacılık ve Lojistik Ticaret A.Ş ile Tofaş Türk Otomobil Fabrikası A.Ş. arasında, üretim yedek parçalarının lojistik operasyonları için 3 yıl kesintisiz ve 2 yıl da opsiyonel olmak üzere toplam 5 yıllık anlaşma imzalandı.

Reysaş Taşımacılık ve Lojistik Ticaret A.Ş.(#RYSAS), Tofaş ile yaptığı iş anlaşmasını Kamu Aydınlatma Platformu’na (KAP) bildirdi.

KAP’a yapılan açıklamada “Şirketimiz ile Tofaş Türk Otomobil Fabrikası A.Ş.arasında, üretim yedek parçalarının lojistik operasyonları için 3 yıl kesintisiz ve 2 yıl da opsiyonel olmak üzere toplam 5 yıllık ‘Milk-Run Sözleşmesi’ imzalanmıştır” ifadeleri yer aldı.

Yeni imzalanan sözleşmeye göre 3 yılda yaklaşık 500 milyon TL+KDV ciro beklentisi bulunuyor.

Milk-Run iç ve dış lojistikte kullanılan hammadde malzeme ya da ürün çekme sistemi olarak tanımlanır. Milk-Run operasyonlarında, günlük olarak müşterilerin üretim programına göre imalatçılardan fabrikalarına ulaştırılan malzemelerin akışında üretim, stok ve mal kabul kısıtlarına göre bir planlama gerçekleştirilir.
Adını Amerika Birleşik Devletleri’nde süt dağıtımından alan Milk-Run Taşımacılık, araç tarafından belirli bir program çerçevesinde çeşitli noktalardan aynı veya farklı yüklerin alınarak bir veya birden fazla noktaya teslim edilmesi ve teslimatlar sırasında boş kapların toplanması veya tüm teslimatlar tamamlandıktan sonra ters güzergâh izlenerek boş kapların toplanarak geri getirilmesi sistemine dayanıyor.


Ekonomi,Borsa ve Finans piyasalarını bizden izleyin,bir adım önde olun.

BORSASEANS.COM

Hafta içinde güncel yorumlarımız için bizi Sosyal Medya üzerinden takip edebilirsiniz.

Instagram'da; BORSA SEANS ( https://www.instagram.com/borsaseanscom )

Facebook'ta; BORSA TREND ( https://www.facebook.com/groups/borsatrend.1 )
BORSA SEANS ( https://www.facebook.com/groups/1286784951478515 )

Twitter'da; BORSA SEANS ( https://twitter.com/seans_borsa )
BORSA TREND (https://twitter.com/borsatrend_onur)

0 Yorum

YORUM EKLE