Ripple, SEC Davası Sonrası Halka Arz Planı Olduğunu Doğruladı!

Ripple, SEC Davası Sonrası Halka Arz Planı Olduğunu Doğruladı!

Consensus 2021’de konuşan Ripple (XRP) CEO’su Brad Garlinghouse, Ripple‘ın SEC’e karşı açılan davadan sonra halka açılmayı planladığını doğruladı.


Ripple Labs, SEC davası sonuçlandıktan sonra halka arz edilmiş bir şirket olmayı planlıyor. Şirketin CEO’su Brad Garlinghouse, Consensus 2021’de bunu doğruladı.

Çarşamba günü gerçekleşen Consensus 2021’de konuşan Garlinghouse, şirketin ilk olarak 2020’nin başlarında nasıl halka açılabileceğine dair seçenekleri incelediğini söyledi. Ancak SEC’in bu yılın sonlarında açtığı dava bu planların duraklamasına neden oldu. Bununla birlikte, Ripple (XRP) dava sona erdikten sonra hala bu yola girmeyi planlıyor. Şimdiye kadar firma, davada ufak kazanımlar elde etmiş görünüyor.

Galirghouse, “Ripple’ın (XRP) halka arz edilmiş bir şirket olma olasılığı bir noktada çok yüksek” yorumunu yaptı ancak “SEC davasının” önemli bir engel olduğunu kabul etti. SBI Group CEO’su Yoshitaka Kitao, Garlighouse’dan bir ay önce Ripple’ın (XRP) SEC davasından sonra halka açılacağını söylemişti.

Ripple (XRP) davasında gelecekte neler yaşanacağına dair haberi görüntülemek için buraya tıklayabilirisiniz.

0 Yorum

YORUM EKLE