Sarj istasyonları Two Weeks'le daha güvenli ve hızlı olacak

Sarj istasyonları Two Weeks'le daha güvenli ve hızlı olacak

Sermaye Piyasası Kurulu'ndan lisanslı Kitle Fonlama Platformu Basefunder, girişimcilik ekosistemini destekleyecek çalışmalara bir yenisini ekledi. Kitle Fonlama Platformu, elektrikli otomobiller için şarj istasyonu işletmeciliğini daha güvenli, hızlı ve konforlu hale getiren Two Weeks’i fonlamaya açtı. 4 milyon 500 bin TL hedefle fonlamaya açılan Two Weeks için son yatırım tarihi 14 Temmuz 2024 olarak belirlendi. 

Ülkemizde sayısı giderek artan şarj istasyonu işletmeciliği için mobil uygulama ve yönetim paneli sunan Two Weeks, şirketlere kolay arayüz ve ihtiyaca yönelik veri analizi sağlıyor ve tam EPDK entegrasyonu sunuyor. Aynı zamanda elektrikli otomobil kullanıcıları için kolay kullanım tasarımı, rezervasyon yönetimi, liste ve yol tarifi hizmeti sunuyor.

Two Weeks'in hedef pazarı ilk etapta şarj ağı işletmeciliği lisansı almış¸ veya almaya hazırlanan şirketlerle sınırlı görünse de 2025 yılına kadar çıkarılması hedeflenen SuperApp aracılığıyla elektrikli otomobil kullanıcılarına sadakat programları oluşturmak ve elektrikli otomobil kullanıcılarından toplanan verileri işleyerek pazar kapsamını genişletmek amaçlanıyor.Two Weeks, esnek ödeme planlarına odaklanarak 3 abonelik modeli sunuyor: 

Aylık sabit ücret (Sınırlı kullanım) 
Aylık ciro üzerinden yüzde pay 
Aylık şarj işlemi başına sabit ücret  
1 TL ile bile girişime ortak olma imkanı

Kitle Fonlama Platformu’nun girişim sermayesi ve melek yatırım ağlarına alternatif bir araç olarak ortaya çıktığını kaydeden Basefunder Kitle Fonlama Platformu Kurucusu Mehmet Dolgan, platform ile Türk girişimlerinin rekabette fark yaratmaları ve sürdürülebilir bir büyüme yakalamalarına olanak sağladıklarını söyledi. Ayrıca yatırımcıların yaptıkları yatırımın, Sermaye Piyasası Kurulu himayesinde Takasbank güvencesi altında olduğunu ifade eden Dolgan, “Bağımsız bir kuruluş ile girişimlerin fotoğraflarını çekip analiz ettikten sonra makul bir değerleme ile yatırımcıların karşısına çıkarırken şeffaf süreçlere ve analizlere odaklanıyoruz. Basefunder, yatırımcılara yenilikçi ve dinamik bir yatırım aracı sunarken, 1 Türk Lirası ile bile farklı sektörlerden birçok girişime ortak olma imkanı tanıyor” dedi.


Hafta içinde güncel yorumlarımız için bizi Sosyal Medya üzerinden takip edebilirsiniz.

Instagram'da; BORSA SEANS ( https://www.instagram.com/borsaseanscom )

Facebook'ta; BORSA TREND ( https://www.facebook.com/groups/borsatrend.1 )
BORSA SEANS ( https://www.facebook.com/groups/1286784951478515 )

Twitter'da; BORSA SEANS ( https://twitter.com/seans_borsa )
BORSA TREND (https://twitter.com/borsatrend_onur)

0 Yorum

YORUM EKLE