Şeyma Subaşı Adına Kripto Para Çıkartıldı!

Şeyma Subaşı Adına Kripto Para Çıkartıldı!

Mısırlı iş adamı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile nikah masasına oturmaya hazırlanan Şeyma Subaşı adına kripto para çıkartıldı. Anlık olarak 314 yatırımcısı bulunan paranın değeri 1,99 dolar. 100 bin dolar piyasa değerine ulaşan Seyma Subasi (SYMS) 1 günde %16.000 artış gösterdi.


Özel hayatıyla gündemden düşmeyen Şeyma Subaşı, bu kez de kripto para oldu! 'Seyma Subasi' adıyla çıkarılan kripto para, küçük bir coin borsasında yerini aldı. 'Meme Coin', kısa sürede de yükselişe geçti. Kripto parayı kimin çıkardığı ise bilinmiyor. Şeyma Subaşı kripto parasının bir de Telegram grubu bulunuyor. Grubun açıklamasında Subaşı'nın "Herkesi mutlu edemezsin, çünkü pizza değilsin" şeklindeki ifadesi yer alıyor. Anlık olarak 314 yatırımcısı bulunan paranın değeri 1.99 dolar.

MEME COIN HAKKINDA

İnternet ortamında mizah konusu olmuş içeriklere verilen bir isim olan ‘meme’, kripto para yatırımcılarının sıkça karşılaştığı bir terim. Bu paralar şaka amacıyla piyasaya çıkarılır, şakanın asıl kaynağının ünüyle tanınırlar. White Paper'ı bulunmayan kripto paralar genel yatırım organı bulunmayan ve sadece alım satımla hareket eden coinlerdir.

 "Sedat Peker'in Adına Kripto Para Çıkarıldı!" buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

0 Yorum

YORUM EKLE