Trabzonspor'un Süper Lig resitali devam ediyor

Trabzonspor'un Süper Lig resitali devam ediyor
Süper Lig'de zirveyi yakından ilgilendiren karşılaşmada lider Trabzonspor,(#TSPOR) Konyaspor'u konuk etti. Mücadeleye devre arasında gelen Edin Visca damga vurdu.

Fotomaç'ın derlediği habere göre Boşnak yıldız ilk devrede Cornelius'un müthiş getirdiği topta soğuk kanlıydı. Topu sağ ayağıyla düzeltip soluyla çok düzgün vurdu. Durmaya da niyeti yoktu. 2. devrede Anthony Nwakaeme'nin solo performansla taşıdığı meşin yuvarlakta yine sol ayağını konuşturdu, Sehic'i bir kez daha avladı.

2019'DAN SONRA BİR İLKİ BAŞARDI

Edin Visca son olarak Ocak 2019'da üst üste 3 Süper Lig karşılaşmasında fileleri havalandırmıştı. Boşnak futbolcu, Galatasaray ve Kasımpaşa'dan sonra Konyaspor ağlarını da sarsarak 2 yıl sonra başarısını tekrarladı. 31 yaşındaki futbolcu Konyaspor'a karşı kariyerinde 6. golünü kaydetti. Maç sonunda taraftarlar Visca'nın performansını ayakta alkışladı. Süper yıldız maçın ardından çok net konuştu: Önemli olan gol veya asist değil, sadece şampiyonluk..

Ahmet Çakar'dan Trabzonspor sözleri: Şampiyonluk için geri sayıma geçtiler

Süper Lig'in 25. haftasında Trabzonspor sahasında Konyaspor'u 2-1 mağlup etti. Maçın ardından Sabah Gazetesi yazarı Ahmet Çakar çarpıcı değerlendirmelerde bulundu. Çakar, "Her ne kadar Konyaspor'un bir maçı eksik olsa da Trabzonspor çok uzun yıllar sonra anasının ak sütü gibi hak ettiği bir şampiyonluğu almak için geri sayımda. Maçın geneline baktığımızda da birinci ile ikincinin maçında çok şey birinci sıradaki takımın istediği gibi oldu." dedi.

Kaynak: FotoMaç 

Hafta içinde güncel yorumlarımız için bizi;

Facebook'ta;  BORSA TREND  ( https://www.facebook.com/groups/borsatrend.1 )
               BORSA TREND EXTRA ( https://www.facebook.com/groups/1286784951478515 )
Twitter'da     ; BORSA TREND EXTRA  ( https://twitter.com/BorsaTrendExtra )

Gruplarımızdan da takip edebilirsiniz.
.

Hafta içinde güncel yorumlarımız için bizi Sosyal Medya üzerinden takip edebilirsiniz.

Facebook'ta; BORSA TREND ( https://www.facebook.com/groups/borsatrend.1 )
BORSA SEANS ( https://www.facebook.com/groups/1286784951478515 )

Twitter'da; BORSA SEANS ( https://twitter.com/seans_borsa )
BORSA TREND (https://twitter.com/borsatrend_onur)

0 Yorum

YORUM EKLE