Türk Bitcoin Fenomeni Sattı, Bu Altcoin Değerini 6’ya Katladı!

Türk Bitcoin Fenomeni Sattı, Bu Altcoin Değerini 6’ya Katladı!
Türk kripto para yatırımcılarının yakından takip ettiği bir fenomen olan Enes Turan (Paradotor), bugün itibariyle gündemde yer aldı. Popüler analistin geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği bir hamle, yatırımcıların dikkatini çekti.

Geçtiğimiz saatlerde “Crypto Turkey Facts” isimli bir Twitter hesabı, Paradotor hakkında yeni bir tweet paylaştığı görüldü. Daha çok fenomenlerin komedi unsuru taşıyacak tweet’lerini, yaşanan olaylarla harmanlayan Twitter hesabı, son paylaşımı ile yatırımcıları fazlasıyla güldürdü.

1 Ekim tarihinde Paradotor resmi Twitter hesabı üzerinden bir paylaşımda bulundu. DF isimli altcoin’i sattığını açıklayan popüler analist, şu sözleri aktardı:

“DF’Yİ ÇOK AZ BİR ZARARLA SATTIM. YERİNE 0.010 CENTTEN BİTCİ ALDIM.”

“BİTCİ’YE HAYIRLI OLSUN, AİLEYE KATILDIK.”

DF isimli altcoin’i satıp BİTCİ satın aldığını paylaşan Paradotor, bugün yaşanan yükselişlerin ardından sonra ise bu hamlesinden pişman olmuş olabilir.
Her ne kadar lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) halen dip noktalarda yer alıyor olsa da, bazı altcoin’ler dönem dönem sert yükselişler yaşayabilmekte.
Bugün özelinde ise balina satın alımlarıyla birlikte DF isimli altcoin’in yüzde 485 oranında yükseliş yaşadığı gözlemlendi. Kabaca 1 gün içerisinde değerini 6 kat arttıran DF, yatırımcıların ciddi kazançlar elde etmesini sağladı.

Paradotor’un DF isimli altcoin’i satıp 0.010 dolar seviyelerinden satın aldığı altcoin BİTCİ ise an itibariyle 0.00607 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

Kaynak: kriptopiyasasi.com 


Ekonomi,Borsa ve Finans piyasalarını bizden izleyin,bir adım önde olun.

BORSASEANS.COM

Hafta içinde güncel yorumlarımız için bizi Sosyal Medya üzerinden takip edebilirsiniz.

Instagram'da; BORSA SEANS ( https://www.instagram.com/borsaseanscom )

Facebook'ta; BORSA TREND ( https://www.facebook.com/groups/borsatrend.1 )
BORSA SEANS ( https://www.facebook.com/groups/1286784951478515 )

Twitter'da; BORSA SEANS ( https://twitter.com/seans_borsa )
BORSA TREND (https://twitter.com/borsatrend_onur)

0 Yorum

YORUM EKLE