Ünlü Analistten Dogecoin, Ethereum, Cardano Ve Polkadot Tahminleri!

Ünlü Analistten Dogecoin, Ethereum, Cardano Ve Polkadot Tahminleri!

Ünlü ekonomist ve eski Goldman Sachs yöneticisi Raoul Pal, Dogecoin, Cardano ve diğer altcoin’lerin yükseliş ortamında Ethereum’dan çok daha iyi performans göstereceğini tahmin ediyor.


Raoul PalETH Bitcoin’den ve altcoin’ler ETH’den daha iyi performans gösterecek!
Real Vision CEO’su Raoul Pal, yeni verdiği bir röportajda, geleneksel finansal piyasalardaki analojileri kullanarak kripto portföy stratejisini anlatıyor. Raoul Pal konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Geleneksel piyasalarda, yerleşik bir eğilim gerçekleştiğinde, risk eğrisinin dışına çıkarsınız. Yani Bitcoin‘den, devlet tahvilleri gibi, daha sonra şirket tahvillerine benzeyen Ethereum’a gidersiniz ve sonra diğer tüm şeyler olan hurda tahvillere ve sonra özel sektör tahvilllerine girersiniz. Bu yüzden sadece risk eğrisinden çıkıyorum. Çünkü trend kuruldu ve bir boğa piyasasında ETH’nin Bitcoin’den daha iyi performans göstereceğini ve altcoin’lerin ETH’den daha iyi performans göstereceğini biliyorum.

Raoul PalADA ve DOT gibi altcoin projeleri muhtemelen ETH’yi geride bırakacak
Ünlü ekonomist Raoul Pal, risk eğrisinin dışına çıktıkça, Cardano (ADA) gibi bireysel kripto projelerinin nihayetinde başarılı olup olmayacağını bilmediğini söylüyor. Ancak uzmana göre, bir altcoin sezonu, Bitcoin ve Ethereum güç gösterdiği sürece ADA ve DOT (Polkadot) gibi altcoin projelerinin muhtemelen ETH’den daha iyi performans göstereceği anlamına geliyor. Raoul Pal konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Cardano’nun mı yoksa Polkadot’un mı çalışacağı ve ağın benimseneceği konusunda hiçbir fikrim yok. Bu yüzden buna bahse girmiyorum. Altcoin sezonundaysak, Ethereum’un yükselişinin 5 katına çıkacağını düşünerek birkaç tanesine bahse girdim.

Raoul Pal: Dogecoin (DOGE)’e sahibim! Böylece devasa bir şey haline gelebilir…
Ünlü ekonomist, ayrıca meme kripto parası Dogecoin (DOGE)’e sahip olduğunu bile ortaya koyuyor. Raoul Pal, beklenmedik bir şekilde öne çıktığı için kripto parayı kullandığı birçok faktörü listeliyor. Real Vision başkanına göre, DOGE hafife alınmamalıdır. Raoul Pal konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Dogecoin (DOGE)’e sahibim… Herkes yapar, bana olmayan birini bulun. Hepimiz yapıyoruz çünkü eğlenceli! Küçük bir pozisyonum var. Çünkü bununla ne olduğunu görmek eğlenceli. Sonuçların ne olduğunu bilmiyoruz, bilmiyoruz. Böylece devasa bir şey haline gelebilir. Mark Cuban, Dogecoin (DOGE)’i Dallas Mavericks ürünleri ve biletleri için ödeme olarak kabul etmeye başladı, yani artık ödemeleri var. Milyonlarca insanın yatırımı var. Peki Tesla bir uygulama geliştirirse ne olur? Artık uygulamaları, borsaları ve yatırımcıları var. Bir ekosisteminiz, bir ağınız var ve bu çok değerli.

0 Yorum

YORUM EKLE