Ünlü Analizci'den Haziran Ayında Patlama Yapacak 7 Kripto Para

Ünlü Analizci'den Haziran Ayında Patlama Yapacak 7 Kripto Para

Popüler YouTube kanalı Altcoin Daily'nin sunucusu, önümüzdeki ay artacağına inandığı yedi kripto para birimini paylaşıyor.


7 KRİPTO PARA!


Aaron Arnold, listeyi uzun zamandır beklenen akıllı kontrat yeteneklerini sağlayacak olan yaklaşmakta olan Alonzo hardfork tarafından daha yüksek fiyatlandırılacağını iddia ettiği Cardano (ADA) ile başlatıyor.

Arnold, geçtiğimiz hafta kripto para Cardano’nun kurumsal girişlerde Bitcoin ve Ethereum’u geride bıraktığını gösteren CoinShares raporuna dikkat çekiyor.

“Kurumsal yatırım yöneticileri, Pazartesi günü sona eren hafta için 10 milyon dolarlık ADA ürünü satın aldı. Karşılaştırıldığında, Bitcoin fonları aynı hafta içinde 110,9 milyon dolarlık bir çıkış gördü. Ether çıkışlarının toplamı 12,6 milyon doları buldu. “

Arnold’un listesindeki ikinci dijital varlık, rallisinin de protokol güncellemeleri tarafından yönlendirileceğini savunduğu Ethereum’dur (ETH). Ek olarak, kripto para birimine olan ilgi yükseldikçe Ether’in hakimiyeti artıyor.

Kripto para birimi etkileyicisi, Bitcoin’i (BTC) Haziran ayında toparlanması beklenen dijital varlıklar listesinde üçüncü sıraya yerleştiriyor.

Arnold’un listesindeki dördüncü kripto varlığı, Ethereum ölçeklendirme ve altyapı geliştirme platformu Polygon’dur (MATIC). Polygon’un yapım kalitesini ve kullanıcı dostu olma özelliğini, yükselişinin temel nedenleri olarak gösteriyor.

Merkezi olmayan borsa Uniswap (UNI), Arnold’un listesinde beşinci sırada yer alıyor. Kripto para birimi analistine göre, önde gelen merkezi olmayan borsanın temel özellikleri artan hacimler ve daha düşük işlem maliyetleridir.
 
Altıncı sırada, Arnold’un “kripto merkezileşmesini bozduğunu” söylediği ThorChain (RUNE) ve yedinci sırada oracle hizmeti Chainlink (LINK) yer alıyor. Arnold, ilk piyasaya çıktığında Chainlink’i çevrimiçi arama motoru Google’a benzetiyor ve patlayıcı bir Haziran ayının olmasının muhtemel olduğunu tahmin ediyor.

1 Yorum

  • Kullanıcı profil fotoğrafı

    Sedef turan

    27/05/2021 16:59:45

    Hocam sizin çok tecrübeli olduğunuzu biliyorum buna dayanarak haberlerinizin aktif bir şekil de takip ediyorum

YORUM EKLE