AVOD hisselerinde operasyon hazırlığı!

AVOD hisselerinde operasyon hazırlığı!
Manipülasyon suçundan hapis cezası alan Volkan Yazgan ile ismi çok sayıda manipülasyon söylentilerine karışan Nazım Torbaoğlu’nun yeni bir operasyon için bir araya geldiği öne sürülüyor.

Özel Telegram Yatırım Grubumuz Borsa DEHA'ya katılımlarınız için linkimiz;

Borsanın azılı manipülatörlerinden Volkan Yazgan ve ismi sık sık manipülasyon iddialarına karışan AVOD Gıda ve Tarım’ın (#AVOD) sahibi Nazım Torbaoğlu’nun yeni bir operasyon hazırlığı içerisinde oldukları ileri sürülüyor. Çok sayıda isimle birlikte kurdukları örümcek ağı sayesinde Anadolu’da çok sayıda insanı mağdur ettiği söylenen Volkan Yazgan’ın AVOD tahtasında yüklü miktarda hisse satışı için Nazım Torbaoğlu ile anlaştığı iddiası borsa kulislerinde konuşuluyor. Yazgan’ın, Martı Otel (#MARTI) operasyonunda Torbaoğlu’nun maşa olarak kullandığı Yasef Mitrani’nin yancılığını yaptığı uzun süre kulislerde konuşuldu. Çevresindekilere, “Martı Otel operasyonunda Yasef Mitrani beni dolandırdı” diyen Yazgan’ın Torbaoğlu’ndan yardım istemesiyle yeni operasyonun fitillerinin ateşlendiği söyleniyor.

Bu arada, Suat Olgun, Yusuf Teker, Volkan Yazgan, Muzaffer Ersoy ve Kenan Ak başta olmak üzere 18 sanıklı manipülasyon dosyası istinaf mahkemesi tarafından onanmıştı. Bu isimler, Bilici Yatırım Sanayi (#BLCYT), Baysan Trafo (Yeni adı Avrupa Yatırım Holding #AVHOL), Denge Yatırım Holding (#DENGE) ve Hitit Holding (#HITIT) hisselerinde operasyon yaparken yakalandı.

Volkan Yazgan ismi son olarak Fevzi Şahin’in patron destekli operasyon yaptığı Lider Turizm hisselerinde gündeme gelmişti.

Kaynak: Borsagundem.com

 Hafta içinde güncel yorumlarımız için bizi

Facebook'ta;  BORSA TREND ( https://www.facebook.com/groups/borsatrend.1 )
              BORSA SEANS ( https://www.facebook.com/groups/1286784951478515 )
Twitter'da;   BORSA SEANS ( https://twitter.com/seans_borsa )
              BORSA TREND (https://twitter.com/borsatrend_onur)
Gruplarımızdan da takip edebilirsiniz.

0 Yorum