BORSASEANS.COM 1 YAŞINDA PREMİUM

BORSASEANS.COM 1 YAŞINDA PREMİUM

Değerli www.borsaseans.com  takipçileri; Başta Borsa olmak üzere,ekonomi ve finans piyasalarına dair,haber,yorum ve detaylı temel-teknik analizlerin paylaşıldığı websitemiz 1. yılını geride bırakmış bulunuyor.

2021 yılı başında çalışmalarına başladığımız ve 19 Mayıs 2021 tarihinde yayınlmaya başladığımız websitemiz,kurucusu ve yayın yönetmenOnur Özkan TUNALI'nın, 27 yıllık borsa deneyim ve tecrübesini,siz değerli takipçileriyle paylaştığı bir platform olarak tasarlanmıştır. Kuruluş amacına uygun olarak,yayına başladığımız tarihten itibaren büyük bir emek ve çabanın sonucunda 300 bini aşan tekil giriş yapan farklı takipçinin milyonlarca kez ziyaret ettiği bir site olmuş,hızla gelişerek saygın ekonomi ve finans websiteleri arasına girmeyi başarmıştır.

Web sitemizi dahada geliştirmek adına,canlı borsa sayfası,canlı grafikler,güçlü yazar kadrosu oluşturmak üzere çalışmalarımız devam ediyor.Yenilenen arayüzü,tasarımı hemen hemen tamamlanmış,içeriği dahada zenginleştirmek adına yapılan çalışmalarda son aşamaya gelinmiştir.

Premium üyelik sistemine geçiyoruz

websitemiz borsaseans.com'un kurucusu ve CEO'su Teknik Analist Onur Özkan TUNALI'nın 27 yıllık borsa deneyimi ve birikimi ile her haftasonu yapmış olduğu,detaylı temel ve teknik analiz bölümümüze 19 Mayıs 2022 tarihinden itibaren yanlızca websitemizin premium üyeleri erişebileceklerdir. Yapılan hemen her analizin kısa-orta vadede asgari % 80-100 - 150 - 200 hatta bazen %300 lere varan oranda primler yaptığı takip eden bütün takipçilerimizin malumudur. Premium üyelikten elde edilecek gelirle ülkemizdeki saygın websitelerinden ücretli olarak canlı borsa,canlı grafikler,anlık haberlerin yayın hakkı alınarak sitemize eklenecektir.Bunun dışında websitemizin sunucu,alan adı,tasarım ve yazılımcı şirkete yapılan düzenli ödemelerin finansmanında kullanılacaktır. Premium üyelerimizin öncelikle mail adresleriyle sitemize kayıtlı olması gerekmektedir.Bu özellik sayesinde paylaşılan haber,yorum ve analizlere yorum yapabilme haklarıda olmaktadır.

Premium üyelik ücretlendirme

Premium üye sisteminde dört faklı seçenek sunulmuştur.Üyelerimiz dört ayrı tercih kullanma seçeneğinden istediği herhangi birini seçerek,seçtiği üyelik süresince premium üyelik avantajından yararlanabileceklerdir.

Premium üye ücretlendirmesi takipçilerimizin bütçesini fazla zorlamayacak kadar düşük tutulmuş ve şu şekilde belirlenmiştir.

*Aylık premium   :  120 TL

*3 Aylık premium : 300 TL 

*6 Aylık premium : 500 TL

*1 Yıllık premium : 900 TL


Hafta içinde güncel yorumlarımız için bizi;

Facebook'ta;  BORSA TREND  ( https://www.facebook.com/groups/borsatrend.1 )

              BORSA SEANS  (https://www.facebook.com/groups/1286784951478515/?multi_permalinks=2199358036887864)

Twitter'da     ; BORSA TREND EXTRA  ( https://twitter.com/BorsaTrendExtra )

Gruplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Hafta içinde güncel yorumlarımız için bizi Sosyal Medya üzerinden takip edebilirsiniz.

Instagram'da; BORSA SEANS ( https://www.instagram.com/borsaseanscom )

Facebook'ta; BORSA TREND ( https://www.facebook.com/groups/borsatrend.1 )
BORSA SEANS ( https://www.facebook.com/groups/1286784951478515 )

Twitter'da; BORSA SEANS ( https://twitter.com/seans_borsa )
BORSA TREND (https://twitter.com/borsatrend_onur)

0 Yorum

YORUM EKLE