Haftanın En Popüler 5 Kripto Para Birimi

Haftanın En Popüler 5 Kripto Para Birimi
Bu hafta Türkiye'de Kripto para yatırımcılarının en çok ilgi gösterdiği kripto para birimleri sırasıyla Bitcoin (BTC), Shiba Inu (SHIB), Ceek VR (CEEK), Apecoin (APE), Zilliqa (ZIL) oldu.

Bitcoin (BTC)


Bitcoin (BTC), bu hafta da yatırımcılar arasında en çok takip edilen kripto varlık oldu. 

Bitcoin geçen hafta 40.000 doların altına sarkarak 38.000 dolara kadar geriledi. Dip seviyelerden gelen alımlarla tüm hafta boyunca değer kazanan BTC, haftanın son iş günü 43.000 doların hemen altına kadar yükseldikten sonra yeniden düşüşe geçti. 

Hafta sonu işlemlerinde yeniden 40.000 doların altında el değiştiren Bitcoin (BTC), son bir haftada yüzde 1,8 oranında değer kaybına sahip. 
Shiba Inu (SHIB) Kripto yatırımcıları arasında popüler kalmaya devam ederken bu hafta Bitcoin’den sonra en çok aranan kripto varlık oldu. 

SHIB/USD, haftaya düşüşle başlarken 0,000023 dolar bandına kadar geriledi. Dip seviyelerden gelen alımlarla hafta ortasında 0,000025 dolara kadar yükselen altcoin, bu seviyeden gelen satışlarla 0,000024 dolara kadar indi. 

Shiba fiyatı, dünden bu yana yüzde 1 değer kazanmasına rağmen son bir haftada yüzde 5,5 oranında değer kaybetti.

CEEK VR (CEEK)


Bu hafta en popüler kripto varlıklar arasında yerini alan CEEK tokeni, hafta boyunca daha çok 0,45 - 0,5 dolar aralığında hareket etti. 

Hafta içi işlemlerde 0,5 dolar seviyesinde dirençle karşılaşan CEEK/USD, 0,48 dolar desteğinin kırılmasının ardından 0,465 - 0,47 dolar aralığına kadar geriledi. Hafta sonu işlemlerinde bu dar bantta yatay hareket eden CEEK tokeni, son bir haftada yüzde 1 oranında değer kaybetti. 

Apecoin (APE)


Yüksek sermayeli kripto varlıklar arasına hızlı bir giriş yapan Apecoin (APE), 5 milyar dolara doğru yükselen piyasa değeriyle şu an en büyük 32. kripto varlık konumunda bulunuyor. 

APE/USD, haftaya sakin başlarken 11 dolar bandına hareket ediyordu. Hafta içi işlemlerde yeniden talep görmeye başlayan kripto varlık, 16 dolara kadar yükselirken kısa bir zaman diliminde yüzde 50 oranında değer kazandı.

Hafta sonuna doğru 14 doların altına sarkan Apecoin, dünden bu yana yeniden yükselişe geçerken yükseliş görünümünü koruyor. APE, son bir haftada yüzde 37 oranında değer kazanırken dünden bu yana yüzde 17 oranında değer artışıyla piyasanın geri kalanından pozitif ayrıştı.

Zilliqa (ZIL)


Zilliqa (ZIL), piyasa genel eğiliminde bağlı olarak haftaya düşüşle başlayarak 0,1 dolara kadar geriledi. Dip seviyelerden talep gören ZIL tokeni hafta içi işlemlerde 0,13 dolara kadar yükselirken yüzde 33 oranında değer kazandı. 

Haftanın ikinci yarısında 0,13 dolardan gelen kâr satışları ise Zilliqa’nın 0,11 dolar bandına kadar gerilemesine neden oldu. 

ZIL/USD, son bir haftalık periyotta fiyatını hemen hemen sabit tuttu, ancak dünden bu yana yüzde 2,2 oranında değer kaybına sahipti. Ekonomi,Borsa ve Finans piyasalarını bizden izleyin,bir adım önde olun.

BORSASEANS.COM

Hafta içinde güncel yorumlarımız için bizi Sosyal Medya üzerinden takip edebilirsiniz.

Facebook'ta; BORSA TREND ( https://www.facebook.com/groups/borsatrend.1 )
BORSA SEANS ( https://www.facebook.com/groups/1286784951478515 )

Twitter'da; BORSA SEANS ( https://twitter.com/seans_borsa )
BORSA TREND (https://twitter.com/borsatrend_onur)

0 Yorum

YORUM EKLE