Katil israil ordusu Gazze'ye tanklarla girdi!

Katil israil ordusu Gazze'ye tanklarla girdi!
Gazze'de soykırıma devam eden katil israil şimdiye dek 7 bine yakın sivili katletti. Gazze halkını ortadan kaldırmak için harekete geçen kahpe israil'in vahşice katlettiği sivillerin yüzde 40'ının çocuk olduğu anlaşıldı. Gazze Şeridi'ne gece boy saldırılar devam ederken kana susamış israil ordusu, kara kuvvetlerinin tank ve zırhlı araçlarla Gazze'nin kuzeyine baskın düzenlediğini duyurdu. Baskının, 'savaşın sonraki aşamalarına hazırlık' olduğu konuşuluyor.

Katil israil Gazze'yi ele geçirme planını tüm şiddetiyle uygulamaya devam ediyor. 7 bine yakın Filistinli sivili katleden israil ordusu, saldırılarının 20. gününde de can almaya devam ediyor.


Kalleş israil ordusu, abluka altındaki Gazze Şeridi'ne son 24 saatte 250 hava saldırısı düzenlediğini duyurdu. Ordudan yapılan açıklamada, Gazze'de son 24 saatte 250 yerin vurulduğu aktarıldı.Açıklamada, vurulan yerlerin Hamas'ın askeri kanadına ait hedefler olduğu iddia edilirken, Gazze'deki makamlar saldırılarda kadın ve çocukların da aralarında bulunduğu çok sayıda sivilin hayatını kaybettiğini belirtti. Filistinli kaynaklar son 24 saatte İsrail saldırılarında kaç kişinin yaşamını yitirdiğine ilişkin henüz açıklama yapmadı.GAZZE'YE TANK BASKINI

Kahpe israil Savunma Kuvvetleri (IDF), askerlerin tanklarla Gazze Şeridi'nin kuzeyine girdiğini, belirlenen hedefler vurulduktan sonra geri döndüğünü açıkladı. İsrail Savunma Kuvvetleri'nden (IDF) yapılan açıklamada, İsrail askerlerinin Gazze Şeridi'nin kuzeyine girdiği kaydedildi.


Açıklamada, "savaşın sonraki aşamalarına hazırlık olarak IDF'nin Gazze'nin kuzeyinde faaliyet gösterdiği, IDF tanklarının ve piyadelerinin çok sayıda hücreyi, altyapıyı ve tanksavar füze fırlatma noktasını vurduğu, askerlerin daha sonra bölgeyi terk ederek geri döndüğü" ifadeleri kullanıldı.


 Ekonomi,Borsa ve Finans piyasalarını bizden izleyin,bir adım önde olun.

 BORSASEANS.COM

0 Yorum