Kripto balinası açıkladı,kullanıcılar şaşkın ve heyecanlı

Kripto balinası açıkladı,kullanıcılar şaşkın ve heyecanlı
Lider kripto Bitcoin (BTC), bir süredir yatay hareketle cansız bir seyir izliyordu. Bugün birhttps://borsaseans.com/ara/atak yaparak psikolojik seviye olan 20 bin doları geri aldı. Ancak, bunu devam ettirip ettiremeyeceği merak konusu olmaya devam ediyor. Bu arada, piyasada popüler olan bir kripto analisti, Bitcoin’in dibe vurduğunu iddia ediyor. Bu doğrultuda, BTC’nin bir boğa koşusuna başlamasının yakın olduğunu söylüyor.

“20.000 doların altında Bitcoin, bir hediyedir!”Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere lider kripto uzun bir süredir 19 bin dolar etrafında mücadele ediyor. Ancak Bitcoin, bugün başarılı bir hamleyle kendini 20 bin dolar direncinin üzerine attı. Kaleo takma adlı analist, 536.100 Twitter takipçisine bunun devamının geleceğini söylüyor. Analist, bundan sonra 20.000 doların altında BTC satın alma fırsatının uzun sürmeyeceğini ifade ediyor. Bu bağlamda Kaleo, şu açıklamayı yapıyor:

''20.000 doların altında Bitcoin, bir hediyedir. Bunu daha önce söyledik. Üç artı Noel ayı fazlasıyla yeterli geliyor. Aceleyle gönderin.''

Analist, ters fiyat grafiklerini kullanarak, Bitcoin’in 2018’deki dip sürecini geçen yılınkiyle karşılaştırıyor. Kaleo’ya göre, her iki döngü de çok benzer. Dolayısıyla bu da BTC’nin zaten dibe vurduğunu gösteriyor. Ayrıca, bir boğa koşusunun yakın olduğu fikrini destekliyor. Popüler analist, bu görüşlerini desteklemek için ek olarak şunları kaydediyor:
Yalnızca bir hatırlatma yapayım. Hala dip noktanın geldiğine inanıyorum. İşte 2021 ATH (tüm zamanların en yüksek) döngüsüne karşı 2017 ATH döngüsüne bir bakış daha. Yükselmek an meselesi.

Kaleo, önümüzdeki 4 ay içinde küresinde 35 bin dolar görüyor
Analist, daha sonra, Bitcoin fiyatına daha kısa bir zaman çerçevesinden yaklaşıyor. Buradan hareketle Kaleo, BTC’nin eski bir aşağı yönlü direnç seviyesini destek olarak kullanıp güç gösterdiğini kaydediyor. Bunun için “Yeniden testte güzel küçük sıçrama,” açıklamasını yapıyor.

Kripto balinası, Bitcoin’in fiyatı ile blok ödüllerinin yarıya indirildiği halving’ler arasındaki korelasyona da işaret ediyor. Çünkü bu, teorik olarak BTC’de bir arz şoku yaratıyor. Trader’lara göre, BTC’nin mevcut fiyat hareketi tarihsel olarak önceki piyasa döngüleriyle uyumlu. Kaleo, grafiğine bakarak, önümüzdeki dört ay içinde yaklaşık 35.000 dolar seviyesine bir ralli öngörüyor.

Bu öngörüsünü ise şu şekilde açıklıyor:
BTC halving döngüsüne inanıyorsanız, bu, ayı piyasası taban aralığında oynaklığın olmadığı uzun sürenin tamamen normal olduğunu hatırlamanız gerekiyor. Uzaktan bakın. Sabır karşılığını öder.Ekonomi,Borsa ve Finans piyasalarını bizden izleyin,bir adım önde olun.

BORSASEANS.COM

Hafta içinde güncel yorumlarımız için bizi Sosyal Medya üzerinden takip edebilirsiniz.

Instagram'da; BORSA SEANS ( https://www.instagram.com/borsaseanscom )

Facebook'ta; BORSA TREND ( https://www.facebook.com/groups/borsatrend.1 )
BORSA SEANS ( https://www.facebook.com/groups/1286784951478515 )

Twitter'da; BORSA SEANS ( https://twitter.com/seans_borsa )
BORSA TREND (https://twitter.com/borsatrend_onur)

0 Yorum

YORUM EKLE