Sinan Oğan, ikinci turda destekleyeceği adayı açıkladı

Sinan Oğan, ikinci turda destekleyeceği adayı açıkladı
Sinan Oğan, Cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci turunda Recep Tayyip Erdoğan'ı destekleyeceğini açıkladı.

Özel Telegram Yatırım Grubumuz Borsa DEHA'ya katılımlarınız için linkimiz;

ATA İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan, saat 17.00'de kameraların karşısına geçti. Oğan, seçimlerin ikinci turunda Cumhur İttifakı'nın adayı Recep Tayyip Erdoğan'ı destekleyeceğini ilan etti."Seçimlerin ikinci turunda etkili bir noktaya ulaştık"
"Hepimizin bildiği üzere, 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılan Cumhurbaşkanlığı seçimleri, öngördüğümüz üzere ikinci tura kalmıştır. ATA İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayı olarak birinci turda %5,2 oranında oy alarak seçimlerin ikinci turu üzerinde etkili bir noktaya ulaştık.

Öncelikle Türk milletinin her bir ferdine, seçimlerde göstermiş oldukları vakur tavır, yüksek katılım ve bize olan teveccühleri için teşekkür ederim."

"Bir aydır değil, 3 yıldır çalışıyoruz"
111 bin 506 imza topladıklarını ve bu süreçte destek veren tüm paydaşlara ve vatandaşlara teşekkürlerini ileten Oğan, özellikle gençlere teşekkürü bir borç bildiğini belirtti. Televizyonlarda seslerini duyuramadıklarını ve sosyal medyadan çabaladıklarının altını çizen Oğan, 
"Biz yaklaşık üç yıl önce bir Türk milliyetçisi aday olmazsa, Türk milliyetçilerini adaysız bırakmayacağız diyerek yola çıktık.

Şartlarımıza haiz bir aday çıkmadığı için 11 Mart'ta ittifakın adayı olduk. Türk milliyetçilerin ve Atatürkçülerin adayı olarak bu seçime girdik. Bizim %5,2 oy almamızı şaşırarak izleyenlerin bilmedikleri, ciddiye almadıkları durum şuydu: Biz 3 yıldır bu çalışmayı sürdürüyorduk. Bu sebeple seçmenlerimizi küçümseyen ve onları tesadüfi oylar olarak görenlerin bizim çalışmalarını daha dikkatli izlemelerini tavsiye ediyoruz."


 Ekonomi,Borsa ve Finans piyasalarını bizden izleyin,bir adım önde olun.

BORSASEANS.COM

0 Yorum