Türkiye düşmanı çevrelere 'KAPAK';Bakan Varank TBMM'ye TOGG ile geldi

Türkiye düşmanı çevrelere 'KAPAK';Bakan Varank TBMM'ye TOGG ile geldi
Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank TBMM'deki bütçe sunumuna TOGG ile geldi.

TOGG'dan gerekli izinleri aldıklarını belirten Bakan Varank "Bugün Meclis'e TOGG ile geldik. Birileri zamanında böyle bir milli projeyi hazmedemedi. Biz de TOGG ile tekrardan Meclis'e geldik. Bize laf attılar. 'Madem TOGG var. Neden onunla Meclis'e gelmiyorsunuz?' dediler. Muhalefetin sesine kulak verdik, TOGG ile Meclis'e geldik. Bu bir vizyon projesi" dedi.

'AĞLAMAK İSTİYORUM'
MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay ise "Tarihi anlar yaşıyoruz. Ben ağlamak istiyorum. Aradan geçen 61 yılın ardından, bu büyük bir özleme ve hasrete dönüşmüştü. Hayırlı uğurlu olsun. Bu Türk milletinin eseridir" diye konuştu.

Türkiye düşmanı çevrelere 'KAPAK' oldu
Mecliste yapılan bütçe görüşmelerinde,muhalefetten (ZİLLET İTTİFAKI) gelen, 'Madem TOGG var,neden onunla Meclis'e gelmiyorsunuz?' eleştirilerine anlamlı bir cevap niteliğinde olan bu harekete karşı heyecanını yenemeyen,borsaseans.com genel yayın yönetmeni Özkan Onur Tunalı duygularını şöyle dile getirdi:

Adeta (Osmanlı Tokadı) gibi cevap vererek meclise yerli ve Milli Türk otomobili TOGG ile gelen Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'ın bu anlamlı cevabı Türk Milleti'ni olduğu kadar benide çok duygulandırdı.Sayın Bakanımızı bu anlamlı cevabından dolayı kutluyor,ülkemize yaptığı hizmetlerden dolayı gönülden teşekkürlerimi sunuyorum.Vatana ihaneti adeta düstur haline getiren,başını terör tetikçisi CHP'nin çektiği,mecliste ihanetin temsilcileri haline gelen,devletin bütün imkanlarını sonuna kadar kullandıkları halde,muhalefet adı altında faaliyet gösteren ZİLLET İTTİFAKI'na verilen bu cevap çok anlamlı ve yerinde olmuştur. 


Ekonomi,Borsa ve Finans piyasalarını bizden izleyin,bir adım önde olun.

BORSASEANS.COM

Hafta içinde güncel yorumlarımız için bizi Sosyal Medya üzerinden takip edebilirsiniz.

Instagram'da; BORSA SEANS ( https://www.instagram.com/borsaseanscom )

Facebook'ta; BORSA TREND ( https://www.facebook.com/groups/borsatrend.1 )
BORSA SEANS ( https://www.facebook.com/groups/1286784951478515 )

Twitter'da; BORSA SEANS ( https://twitter.com/seans_borsa )
BORSA TREND (https://twitter.com/borsatrend_onur)

0 Yorum

YORUM EKLE