Ünlü Oyuncu'nun İlk Bitcoin Yatırımcılarından Biri Olduğu Açıklandı!

Ünlü Oyuncu'nun İlk Bitcoin Yatırımcılarından Biri Olduğu Açıklandı!
15 Haziran Salı günü, dünyanın önde gelen Bitcoin ATM operatörlerinden biri olan CoinFlip, How I Met Your Mother'ın aktörü Neil Patrick Harris ile birlikte, Bitcoin'e yatırım yapmanın ne kadar kolay olduğunu göstermek için bir pazarlama kampanyası başlattı.

Harris, Forbes muhabiri Jason Brett ile yaptığı röportajda Bitcoin deneyiminden bahsetti. İşte Harris'in en eski Bitcoin yatırımcılarından biri olduğunu söylediği röportajda belirttiği bazı kritik noktalar:

Bitcoin’i ilk duyduğum zamanı hatırlıyorum; Çoğu insan gibi ben de tam olarak anlamadım ama o zamanlar Bitcoin fiyatı o kadar düşüktü ki çok fazla risk almadan bir şans verebileceğimi düşündüm.
Şimdi, yatırımım muazzam bir şekilde büyüdü ve değeri katlandı, büyük şirketler ve geleneksel yatırımcılar bile bu akıma katılıyor. Amacım, herkesin kripto para birimine yatırım yapmanın ve finansın geleceğine katılmanın ne kadar kolay ve erişilebilir olduğunu bilmesini sağlamak.


CoinFlip’in basın açıklamasında CoinFlip CEO’su Ben Weiss şunları söyledi:


Kripto para ürkütücü olabilir ve bu kampanyayla yola çıktığımız şeylerden biri de Bitcoin satın almanın ne kadar basit olabileceğini göstererek gizemini açığa çıkarmaktı.

Bitcoin ATM'si Nedir?

Bitcoin ATM'si (Otomatik Vezne Makinesi), banka hesabına para yatırmak için yaygın şekilde kullanılan ATM'lere işlevsel olarak benzerdir. Bir Bitcoin ATM'sinde nakit paranız Bitcoin'e çevrilir ve coinler doğrudan kendi Bitcoin cüzdanınıza yatırılır.

0 Yorum

YORUM EKLE