YAKIN TARİHTE TEMETTÜ ÖDEMESİ YAPACAK ŞİRKETLER

YAKIN TARİHTE TEMETTÜ ÖDEMESİ YAPACAK ŞİRKETLER

Yakın tarihli temettü ödemeleri tablodaki gibidir:


HİSSETEMETTÜ ÖDEME TARİHİTEMETTÜ DAĞITMA ORANI (%)PAY BAŞINA TEMETTÜ NET (TL)
ALCAR15.06.2021%200,9780
LUKSK23.06.2021%240,1275
KRVGD25.06.2021%200,1133
VESBE30.06.2021%201,1930
SOKM01.07.2021%290,1105
TTKOM01.07.2021%200,1516
BAKAB06.07.2021%490,3542
OSMEN28.07.2021%30,0624
VESBE30.07.2021%201,1930
MAVI30.07.2021%6620,5195
VESTL30.07.2021%441,9939
TCELL30.07.2021%200,3330
TBORG24.08.2021%200,2721
KONTR27.08.2021%290,1542
AKGRT06.09.2021%240,2890


0 Yorum

YORUM EKLE